« Powrót do artykułu

Turecki F-16 zestrzelił rosyjski samolot. "Naruszył przestrzeń powietrzną"

Rosyjski bombowiec Su24 został zestrzelony nad Turcją. Według źródeł w Ankarze, maszyna naruszyła turecką przestrzeń powietrzną. Tymczasem Ministerstwo Obrony Rosji przekonuje, że tak zwane "obiektywne środki kontroli lotu" nie wskazywały, aby samolot wleciał w turecką przestrzeń powietrzną.

myśliwiec, F-16

żródło: ShutterStock

W internecie można obejrzeć nagranie, na którym dwóch pilotów katapultuje się z pokładu samolotu.

statystyki

Komentarze (4)

 • Torbigej(2015-11-24 10:51) Zgłoś naruszenie 00

  Porke makumba lelo walkyy too ?

  Odpowiedz
 • Ewiak Ryszard(2015-11-24 11:12) Zgłoś naruszenie 00

  Trzecia wojna światowa jest nieunikniona jak śmierć, ale jeszcze nie teraz. Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy = Rosja od drugiej połowy XIX wieku (Daniela 11:27)] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (Daniela 11:28,29a). Powrót Rosji w tym kontekście oznacza także rozpad UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci pod skrzydła Rosji.

  Nie wszyscy jednak tam powrócą. "I [król północy] wkroczy na południe [wiele wskazuje na Gruzję], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [teraz - Ukraina. Tu także sukces i brak reakcji militarnej ze strony Zachodu], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków. Oni dołączą do tej wojny później] i będzie utrapiony [to oznacza tu załamanie nerwowe] i zawróci" (Daniela 11:29b,30a).

  Co skłoni "króla północy" do wejścia na południe? Jezus powiedział: "Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi", podobnie jak w 2008, a potem...

  Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [z Zachodu (US Navy)] i utrapią Aszszura [Rosję] i utrapią Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24). To będzie samobójcza misja. Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona zdąży także użyć "wielkiego miecza" (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to ani koniec świata, ani Armagedon, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8).

  Odpowiedz
 • to jest kura(2015-11-24 18:28) Zgłoś naruszenie 00

  NATo jest zagrożone, trzeba natychmiast odpowiedzieć zakazem lotów nad cala Rosja

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2015-11-24 11:28) Zgłoś naruszenie 00

  Oburzające !
  Przecież normalnie , po wtargnięciu samolotu bojowego w przestrzeń obcego państwa , stosuje się tzw. przechwycenie - czyli latanie własnymi samolotami , obok agresora , jak jakiś głupi .
  A w przypadku czołgów i innych zielonych ludzików - oddaje się im część terytorium .
  Co do tzw. uchodźców natomiast , to wystarczy przydzielić im pensje , mieszkania , samochody i kobiety - na POczątek .
  Doprawdy , ci Turcy , to jednak wredni są .

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!