« Powrót do artykułu

Juncker: Nie zmienimy podejścia do uchodźców

Tak szef Komisji Europejskiej odpowiada na sygnały z Polski, że ataki w Paryżu stawiają pod znakiem zapytania mechanizm rozmieszczania imigrantów na terenie Wspólnoty. Kraje członkowskie zobowiązały się do rozlokowania w ciągu dwóch lat 160 tysięcy uchodźców.

Jean-Claude Juncker

autor: Jock Fistickżródło: Bloomberg

Jean Claude Juncker powiedział, że nie należy łączyć kwestii terroryzmu z uchodźcami

statystyki

Komentarze (6)

 • Pan Murzyński - Filipiński(2015-11-15 13:47) Zgłoś naruszenie 00

  My też nie zmienimy do nich podejścia.

  Odpowiedz
 • "V Kolumna"(2015-11-15 13:50) Zgłoś naruszenie 00

  Przecież Ci imigranci to przysłowiowa przyszła "V Kolumna" ,która będzie stale inwigilowana przez Państwo Islamskie. "Uchodźcy" Ci wcale nie muszą być terrorystami, wystarczy , że będą szpiegować i udziela potrzebnych informacji oraz finansowo wspomagać PI. Czy tak ciężko to odkryć. To są w końcu wobec siebie "bracia w wierze" walczący z zachodnim okupantem.
  Ilu się nawróci na zachodni styl życia? Jak widać , za bardzo nie chcą się asymilować. Więc Juncker stwarza pozory by NWO (tylko jakim kosztem) mogło się kiedyś ziścić , Ale czy wszyscy tego chcą to już jego nie obchodzi.

  Odpowiedz
 • KALIF(2015-11-15 14:15) Zgłoś naruszenie 00

  Podrzynanie gardeł chrześcijan na plażach Bliskiego Wschodu – mimo drastycznych filmów zamieszczanych na You Tube – dotąd nie działało na wyobraźnię Francuzów czy Niemców. To jednak nie to samo, co masakra w centrum Paryża…Cała Europa płacze dziś z Francją, a jej władze...
  Jutro i tak zrobią to co każe Führerin UE, Merkel!

  Odpowiedz
 • tadek(2015-11-15 16:09) Zgłoś naruszenie 00

  Juncker nie jest europejczykiem tylko wszawym zydem kturemu wszystko jedno jak europa skonczy a zydom na reke taka mieszanka bo szczwany zyd morze sie skrzetnie ukryc i okradac narody

  Odpowiedz
 • hiena(2015-11-15 15:17) Zgłoś naruszenie 00

  Adolf Juncker - kto ciebie wybral? Nie masz mandatu spolecznego. Jestes zdrajca i morderca. Twoje slowa nie maja wagi. Odejdz sam albo cie "przekonamy"

  Odpowiedz
 • KALIF(2015-11-15 14:08) Zgłoś naruszenie 00

  Niestety, wszystko wskazuje, że Bronisław Wildstein miał rację. Zapytany podczas rozmowy
  czy są szanse by lewica europejska kiedykolwiek przyznała, że jej projekt poniósł fiasko, odparł, że nikłe. I ostrzegł, by nie liczyć na szybki koniec cywilizacyjnego starcia.Od Paryża przez Berlin po Warszawę największe media (w całości lewicowe) jak ognia unikają nawet nazywania sprawców zamachów. Choć motywacja tych zbrodniarzy jest jednoznacznie religijna i kulturowa, w dziennikarskich relacjach stają się niemal przybyszami z kosmosu. Nie można ich łączyć z islamem, nie można ich łączyć z nienawiścią wobec chrześcijaństwa. A już całkowicie zakazane jest wskazywanie, że ich krwawa działalność możliwa jest wyłącznie dzięki dysponowaniu zapleczem islamskich gett, ulokowanych w sercu Europy. I że właśnie w tych miesiącach światłe przywództwo europejskie zaproponowało narodom ulokowanie kolejnych takich skupisk. I że jedną z tych grup była oddająca władzę w Polsce Platforma Obywatelska.
  By zablokować podobne wnioski proponuje się obywatelom działania pozorne: marsze milczenia, chwytanie się za ręce i trójkolorowe oświetlanie budynków państwowych. Mam smutne wrażenie, że są to rytuały puste i zastępcze. Odwracające uwagę od istoty sprawy.Jeśli nie chcemy źle skończyć, jeśli chcemy normalnego świata dla naszych dzieci, mniej chwytajmy się za ręce, a więcej myślmy i działajmy na rzecz zmiany koszmarnej, morderczej w skutkach, europejskiej polityki. Im głośniej bowiem krzyczą, że „wszyscy jesteśmy Francuzami”, tym mocniej powtarzajmy, że nie chcemy nimi w tym wymiarze, w tej bezradności, być.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!