« Powrót do artykułu

Katastrofa rosyjskiego Airbusa: USA oferują pomoc, ale zamach raczej wykluczają

Stany Zjednoczone zaoferowały pomoc w śledztwie dotyczącym katastrofy rosyjskiego samolotu w Egipcie. Amerykańskie władze mówią, że na razie nie mają podstaw by twierdzić, że doszło do zamachu terrorystycznego.

Samolot rosyjskich linii Metrojet, EPA/TATIANA BELYAKOVA Dostawca: PAP/EPA.

autor: TATIANA BELYAKOVAżródło: PAP/EPA

Samolot rosyjskich linii Metrojet.

statystyki

Komentarze (3)

 • EWA(2015-11-03 09:12) Zgłoś naruszenie 00

  A może wszystkowiedzący Amerykanie pomogą Ukraińcom w śledztwie kto strzelał na majdanie i kto spalił ludzi w Odessie?
  Bo konsekwencją rozwoju sytuacji po wydarzeniach na Ukrainie jest perspektywa zmuszenia Polski do przyjęcia obcych wojsk, czego absolutnie sobie nie życzę.
  Powstała całkiem absurdalna sytuacja, że ktoś nienazwany przejął władzę w obcym państwie, a Polska znowu musi mieć obce wojska, bo co???

  Odpowiedz
 • Hłe hłe,(2015-11-02 22:50) Zgłoś naruszenie 00

  niektórzy bardzo długo się uczą. I to bezskutecznie. Przyczyna już dawno jest znana, winę ponosi Egipt i koniec dyskusji! Teraz tylko układamy puzzle tak, żeby z grubsza wszystko się spasowało. Resztę dogrywamy na huki i gites. Sprawcę wykrywamy takiego, żeby nam, kałmukom, dało to alibi do pożądanego zachowania militarnego. Np. można wykryć Kurdów, co usprawiedliwi ich bombardowanie i zapewni wdzięczność i Turków i Syryjczyków i umocni ruską obecność tam.

  A Amerykanom zależy na stwierdzeniu awarii technicznej i wytrąceniu ruskim broni z ręki. Więc jakby nie było, to prawdziwa przyczyna jest mało ważna :).

  Odpowiedz
 • Kioto(2015-11-03 00:37) Zgłoś naruszenie 00

  A jaką pomoc oferują Amerykanie? Bo ich przedstawiciele będą badali resztki silników (produkcja amerykańska) -- czego jeszcze chcą?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!