« Powrót do artykułu

Juncker: Jeśli Grecy zagłosują na "nie" osłabią swoją pozycję negocjacyjną

Szef Komisji Europejskiej jest zdanie, że takie wynik doprowadzi do dramatycznego pogorszenia greckiej pozycji. Za trzy dni Grecy mają opowiedzieć się ZA lub PRZECIW propozycji porozumienia z międzynarodowymi instytucjami w sprawie przedłużenia programu pożyczkowego, który jednak i tak już wygasł.

Jean-Claude Juncker

autor: Jock Fistickżródło: Bloomberg

Jean-Claude Juncker rozwiał nadzieje greckiego premiera.

statystyki

Komentarze (4)

 • sa(2015-07-04 08:51) Zgłoś naruszenie 00

  DGP Zegar długu publicznego u nas tyka do 1 bln zł (tyle wynosi dług RP u Obywateli, ale jest jeszcze zagraniczny dług ?) ,może to w każdej chwili być niebezpieczne, runąć. Tak, gdyby powstała panika i wszyscy ruszyli do bankomatów. Ruina RP I banków natychmiastowa jak w Grecji. Grecja też wydawała znacznie więcej niż ich było stać(były em.od 55 lat ??,państwo słabe bez wielkich firm produkcyjnych-tu powstaje główny dochód, ropy, gazu, surowców mineralnych, teren skalisty- góry-jakie rolnictwo?, mała wydajność pracy itp ), wydatki pokrywali deficytem budżetu-sprzedawali obligacje bez pokrycia , fałszowali statystyki do UE –ta udawała że nie widzi !!!, .Kryzys mieli już przed wejściem do UE. Wejście do UE tylko odciągnęło krach, pomimo zastrzyków z UE mld Euro (ok.300-400mld) i w końcu nastał krach nie unikniony >wydatki budżetu Państwa za duże do dochodów, brak adekwatnych reform. Sama turystyka to za mało do funkcjonowania Państwa, pokrywania jego dużych kosztów.

  Odpowiedz
 • Junkers(2015-07-03 14:37) Zgłoś naruszenie 00

  Junker największy
  hipokryta i socjalista
  na świecie, zapraszam
  do serwisu

  Odpowiedz
 • Kurze pazurki(2015-07-03 15:55) Zgłoś naruszenie 00

  Mozna jeszcze Grekom wprowadzic embargo na eksport- import w tym produktow zywnosciowych, tak jak zrobiono z Polska w l. 80.

  Na Francje, Grecy zawsze moga liczyc, na pewno Francuzi im przysla, tak jak Polakom, kurze pazurki.

  Odpowiedz
 • UNIJNY TOTALITARNY BUDEL i SYF !!!!!!!!(2015-07-03 20:57) Zgłoś naruszenie 00

  EUROPA to NIE TO SAMO co TOTALITARNY UNIJNY BURDEL !
  Europa to nie unia ale kontynent z suwerennymi karajmi,nie mylic z unijnym burdelem !
  POtwor o nazwie "unia europejska" to gniazdo,do ktorego wpycha sie euroniewolnikow na POzarcie.
  EU to totalitarny unijny burdel,ktory ma tylko propagande oglupiania euroniewolnikow,drukuje szmaty o nazwie 'euro" bez pokrycia ! To POtwor niszczacy suwerenne kraje kontynentu Europa,knujacy w poszczegolnych krajach tzw. "europejczykow" ,czyli beznarodowych oblakanych psow,ktorych PO wynarodoweniu mozna kopac w d..e ,a po wykorzystaniu zabijac ! Specjalnie wmieszaja do kazdego kraju islamskich bandytow,aby podcinali gardla dla siania strachu,dla latwiejszego zniewalania euroniewolnikow.
  "EU" to gniazdo,w ktorym beda walczyc o zycie bite naiwne piskleta ,a miedzynarodowka bandytow bedzie robila wlasne majatki ! Jak trzeba byc wyjatkowym zeszmacialym karlem,zeby dobrowolnie oddawac suwerennosc wlasnego kraju za niewolnictwo w totalitarnym unijny burdelu !
  Kazdy burdel prowadzi do syfu !

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!