« Powrót do artykułu

Miedwiediew: Niech rząd w Kijowie nie morduje własnych obywateli

Premier Rosji wezwał rząd w Kijowie do wstrzymania operacji wojskowej na wschodzie Ukrainy. Dmitrij Miedwiediew na swojej stronie w protalu Facebook nazwał operację antyterrorystyczną „zabójstwem własnego kraju”.

Dmitrij Miedwiediew

autor: Jock Fistickżródło: Bloomberg

Dmitrij Miedwiediew

statystyki

Komentarze (4)

 • Elvis1979(2014-05-03 09:44) Zgłoś naruszenie 00

  I to mowi koles ktorego kraj wyczyscil polowe europy po 39 dramat. Hipokryzja tego pana przekracza ludzkie pojecie

  Odpowiedz
 • Kacapku !!!(2014-05-02 20:43) Zgłoś naruszenie 00

  To nie są niewinni ludzie, to są wasi terroryści, tacy sami jakich użyliście na Krymie - wy jesteście bandytami i mordercami napadając na sąsiedni słabszy kraj.

  Odpowiedz
 • Łukasz(2014-05-02 23:37) Zgłoś naruszenie 00

  Naprawdę mordują neobanderowcy. Samozwańczy rząd banderowski w Kijowie wszczął wojnę domową w imię hasła Ukraina tylko dla Ukraińców. Ludność wschodniej Ukrainy chce sama o sobie stanowić, dla nich nowi banderowcy z Turczynowem, Jaroszem i Tiahnybokiem to bestie neonazistowskie. Chore pomysły partii Swoboda na stawianie katowi Banderze coraz to nowych pomników, marsze faszystów lwowskich na cześć SS Hałyczyna i wiele innych działań z faszyzowały społeczeństwo zachodniej Ukrainy. Dlatego ludzie z Odessy, Doniecka, Charkowa boją się neorezuńskiego bydła banderowskiego.

  Odpowiedz
 • Janek(2014-05-03 00:13) Zgłoś naruszenie 00

  Uczył Marcin Marcina... Wszystkie dotychczasowe antyputinowskie demonstracje w Moskwie zostały spacyfikowane. Towarzyszu Miedwiediew, pokażcie najpierw wolność zgromadzeń i wypowiedzi u siebie zanim zaczniecie pouczać innych.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!