Najlepsze gry roku

Rok 2013 minął pod znakiem premier dwóch konsolowych gigantów - Xboxa One oraz PlayStation 4. W cieniu tego wielkiego pojedynku na rynku gier pojawiło się jednak sporo nowości. Nie zabrakło chwalebnych powrotów, udanych kontynuacji, ale i kilku wielkich rozczarowań. Największym z nich jest chyba fakt, że w naszym rankingu najlepszych gier roku nie znalazł się żaden tytuł dedykowany konsolom nowej generacji. To kolejny dowód na to, że z zakupem nowego Xboxa i PlayStation warto wstrzymać się jeszcze kilka miesięcy. Prezentujemy 10 gier, które w tym roku zrobiły na nas największe wrażenie.

Grand Theft Auto V

żródło: Materiały Prasowe

Miejsce 1. Grand Theft Auto V (X360, PS3)

Chcieliśmy być oryginalni. Chcieliśmy - wbrew wszystkim - wskazać na inną grę. Ale tak się po prostu nie godzi. "GTA V", to nie tylko najlepsza gra roku, ale również jeden z najlepszych tytułów w historii komputerowej rozrywki. Wprowadzenie do świata gry trzech równorzędnych bohaterów okazało się "strzałem w dziesiątkę" i sprawiło, że nawet po wielu godzinach intensywnej rozgrywki gigantyczny świat "GTA V" po prostu nie potrafił się znudzić. Za fenomenalny klimat. Za wyciśnięcie z konsol obecnej generacji maksimum ich możliwości. Za hollywoodzką fabułę i genialną muzykę. Panowie z Rockstar Games - znów zrobiliście to dobrze!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!