Zobacz, jakie wykształcenie mają polscy sportowcy

Nie trzeba mieć dyplomu, aby być sportowcem, jednak wielu naszych zawodników zdobyło jednak dyplom wyższej uczelni. Są jednak i tacy, którzy edukację zakończyli na szkole podstawowej.

Monika Pyrek

autor: RADOSLAW JOZWIAKCYFRASPORTżródło: Newspix

Monika Pyrek

Polska tyczkarska jest prymuską wśród polskich sportowców - ukończyła Aka­de­mię Wy­cho­wa­nia Fi­zycz­ne­go i Spor­tu im. Ję­drze­ja Śnia­dec­kie­go w Gdań­sku oraz Wy­dzia­ł Prawa i Ad­mi­ni­stra­cji Uni­wer­sy­te­tu Gdań­skie­go.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (8)

 • GOSC(2016-06-25 19:13) Zgłoś naruszenie 1913

  TRAGEDIA Z WYKSZTALCENIEM POLSKICH SPORTOWCOW

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Kaligula(2019-07-15 16:12) Zgłoś naruszenie 63

  Większość z nich, to dno nie umiejące skleić jednego zdania poprawnie w języku polskim. Mają tylko rozdęte ego i są napompowani niesamowitą kasą, bez żadnego uzasadnienia. Komu są potrzebni ?

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • studY(2017-10-31 14:31) Zgłoś naruszenie 66

  Akurat Marcin Gortat to niesamowicie inteligentny człowiek, chętnie go słucham i twierdzę, że poradziłby sobie na większości jeśli nie wszystkich szkołach wyższych. Nie wiążcie wszystkich z idealistycznymi syndronami, że jeśli bez studiów - to głupi. Czasami życie sie tak układa, że nie ma jak iść na studia. Powodzenia Panie Marcinie i niech Pan sie nigdy nie zmienia.

  Odpowiedz
 • Leon(2020-05-17 19:44) Zgłoś naruszenie 43

  Tluki, po podstawowce, ale maja kase, gwiazdorzy.

  Odpowiedz
 • Polak(2020-08-18 17:00) Zgłoś naruszenie 23

  Hahahahahahahahhahahaha i to jest absurd tego świata Gość wykształcony sklepie bieda A frajer po podstawówce zarabia miliony!!!!!! Mało tego jeszcze żeby był dobrym kierowcą ale niestety Robercik jesteś miernotą i jeszcze palantem bez szkoły że Ci nie wstyd!!! Już pominę piłkarzy .......

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!