Polscy politycy: Jakie mają wykształcenie i gdzie pracowali, zanim dostali się do Sejmu

Znani politycy, zanim udało im się dostać na Wiejską, robili rożne rzeczy, by zarobić na życie. Niektórzy z nich mogą poszczycić się świetnym wykształceniem i błyskotliwą karierą, inni wolą nie przyznawać się, jak w przeszłości zarabiali na życie.

Roman Kotliński

autor: KRZYSZTOF BURSKIżródło: Newspix

Roman Kotliński

Polityk Twojego Ruchu skończył Wyższe Seminarium Duchownym we Włocławku i w 1993 roku, gdy miał 26 lat, przyjął święcenia kapłańskie. Był nawet wikarym w kilku parafiach.

W 1996 porzucił stan kapłański i zawarł związek małżeński. Wyjechał na krótko do Kanady. Po powrocie założył firmę Glass-Plast, która produkowała przedmioty z tworzyw sztucznych, którą przekształcił potem w wydawnictwo książkowe Niniwa.

W 1999 Kotliński kupił przedsiębiorstwo MIT, które przekształcił w firmę Błaja News, przyszłego wydawcę tygodnika "Fakty i Mity", którego został redaktorem naczelnym.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • ANNA(2014-08-17 01:33) Zgłoś naruszenie 20

    Polscy politycy,jakby nie byli wykształceni,to zwyczajna klika.Od lat wielu te same gęby oglądam w telewizji.W naszym pięknym kraju ,gdy ktoś dorwie się do koryta,to do śmierci przy nim siedzi.Nigdy,przenigdy nic tu się nie zmieni,bo jeśli nawet trafi się ktoś,komu zależy na tym kraju,to go zadziobią.No cóż,jeśli wlazłeś między wrony...Żal,ale taka jest Polska właśnie

    Odpowiedz
  • panzer(2016-07-01 00:11) Zgłoś naruszenie 00

    Dziwne, W. Pawlak ukonczyl studia techniczne, a doktoryzowal sie na Akademi Medycznej?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!