« Powrót do artykułu

Bieńkowska: Mam taki uchył w mózgu, nie potrafię rozmawiać politycznie

"Uważam, że jestem dobrym rzemieślnikiem, ale uważam też, że Polsce tacy ludzie w tej chwili są potrzebni. To jest moment budowania, jak w dwudziestoleciu międzywojennym. Mamy niepowtarzalną szansę i potrzebni nam są teraz rzemieślnicy" – powiedziała w Radiu ZET Elżbieta Bieńkowska.

Elżbieta Bieńkowska

autor: Jacek Herokżródło: Newspix

Elżbieta Bieńkowska

statystyki

Komentarze (6)

 • rzemieślnik(2013-11-28 13:33) Zgłoś naruszenie 00

  ...ty franco !! jedna ...wykańczacie wszystkich rzemieślników ! na... pniu ...///...po 35 latach... PO wykończyło mnie ...szmata i ...kabotynka ...obyś zdychała długo w męczarniach ...i w biedzie - tak ja teraz ...

  Odpowiedz
 • Gussie(2013-11-28 14:09) Zgłoś naruszenie 00

  MA UCHYL W MOZGU sama to mowi a Liczmen-Tusk zapewnial, ze to najlepsi kandydaci ... . Jedni z "uchlami" sa w Tworkach, drudzy w Rzadzie
  ... a przeciez mialo byc sprawiedliwie

  Odpowiedz
 • Śmiało(2013-11-28 16:26) Zgłoś naruszenie 00

  O jaka pani premierzyna skromna, mówi tylko o jednym uchyle, śmiało wszyscy widzą, że jest ich więcej! A odnośnie tatuaży, to w służbie cywilnej są one zabronione. Prosty pracownik np. urzędu skarbowego nie mógłby nim być mając tatuaż, a pani premierzyna ma i to dwa.

  Odpowiedz
 • Pogonić to za Ural(2013-11-28 16:37) Zgłoś naruszenie 00

  Posłowie PiS zapowiadają złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez posła PO Pawła Olszewskiego. Zarzucają mu nieprawidłowości w rozliczeniu podatku za sprzedaż mieszkania oraz podejrzewają o wywarcie wpływu na urzędników Izby Skarbowej, w wyniku czego zwolniono osobę, która chciała wyegzekwować należny podatek.

  Portal Bydgoszcz 24 napisał w połowie października, że parlamentarzysta nie zapłacił 6 tys. zł podatku za sprzedaż mieszkania w 2010 r. Po tym jak został wezwany do urzędu - według portalu - Olszewski udał się nie do urzędniczki prowadzącej sprawę, ale do zastępcy naczelnika urzędu.

  Jak mówił poseł PiS Maciej Małecki na dzisiejszej konferencji w Sejmie, polityk PO „miał problem” z rozliczeniem podatku należnego za sprzedaż mieszkania i zamiast zapłacić podatek według wyliczeń urzędu skarbowego, „zaczął się pojawiać w dyrekcji urzędu skarbowego (w Bydgoszczy)”.

  - W efekcie ze stanowiska pracy została odsunięta urzędniczka, która prowadzi sprawę pana Olszewskiego i chciała wyegzekwować podatek - dodał Małecki.

  Poseł PiS Bartosz Kownacki powiedział z kolei, że rozmawiał ze zwolnioną urzędniczką, która trafiła do jego biura poselskiego w Bydgoszczy. Wyraził opinię, że choć urzędniczka zachowała się w tej sprawie prawidłowo, najpierw została przesunięta do innego wydziału, a następnie zwolniona.

  - To również pozwala formułować pytanie, czy przełożeni tej pani nie przekroczyli swoich uprawnień, zwalniając ją z pracy - zaznaczył.

  Zastępca rzecznika PiS Marcin Mastalerek zapowiedział, że zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez posła PO zostanie złożone do prokuratora generalnego w najbliższych dniach.

  Odpowiedz
 • aga(2013-11-29 19:10) Zgłoś naruszenie 00

  Ciekawa jestem co powie Tuskowa, że Tusk przywiózł z Peru złote słońce Bieńkowskiej a nie jej

  Odpowiedz
 • IKS(2013-12-28 11:22) Zgłoś naruszenie 00

  Może ktoś wie, który POmatoł nie ma uchyłu w móżgu? Jest taki?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!