Przed referendum posypały się obietnice dla Warszawy. Zobacz te najciekawsze

Na kilka dni przed referendum w Warszawie przekrzykują się przeciwnicy i zwolennicy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Argumenty za i przeciw podbudowywane są nowymi obietnicami, albo, powracającymi z politycznego niebytu, starymi. Oto kilka najciekawszych pomysłów na usprawnienie miasta, które ostatnio trafiły do mediów.

Piotr Guział

autor: TEDINEWSPIX.PLżródło: Newspix

Naszą listę otwiera zaskakująco szczery postulat Piotra Guziała. Burmistrz Ursynowa i inicjator referendum przekonuje warszawiaków, że po odwołaniu obecnej prezydent, będzie kandydować na jej stanowisko. Na antenie Radia Zet przedstawił swój plan poprawienia nastrojów w stolicy. Piotr Guział stawia na imprezy! Powołując się na "znane na świecie rozwiązania", polityk zaproponował czynsz za złotówkę dla mieszkańców Starówki, a w zamian zabawę do świtu. Od razu przyznał, że pewnie straci wyborców na Starym Mieście, ale zaraz wytłumaczył, że nie chodzi przecież o to, żeby tamtejsi mieszkańcy byli szczęśliwi, tylko, żeby Warszawa nie była martwa.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!