Sony i jego tablety

Sony, wraz z Samsungiem i Motorolą, wprowadziło swoje pierwsze tablety S1 i S2 w pogoni za iPad-ami produkowanymi przez Apple Inc.

  • Kunimasa Suzuki (po lewej), wiceprezes Networked Products & Services Group w Sony, oraz Andy Rubin, starszy wiceprezes działu Mobile w Google Inc., pozują do zdjęcia w trakcie prezentacji tabletów PC S1 (po lewej) oraz S2 (po prawej) w Tokio, Japonia.
  • Tablety PC S1, po lewej, oraz S2, po prawej, zostały zaprezentowane przez Sony w Tokio, Japonia. Sony, wraz z Samsungiem i Motorolą, wprowadziło swoje pierwsze tablety w pogoni za iPad-ami produkowanymi przez Apple Inc.
  • Kunimasa Suzuki, wiceprezes Networked Products & Services Group w Sony, przemawia w trakcie prezentacji tabletu S1 w Tokio, Japonia. Sony, wraz z Samsungiem i Motorolą, wprowadziło swoje pierwsze tablety w pogoni za iPad-ami produkowanymi przez Apple Inc.
  • Kunimasa Suzuki, wiceprezes Networked Products & Services Group w Sony, prezentuje tablet S1 w Tokio, Japonia.
  • Kunimasa Suzuki, wiceprezes Networked Products & Services Group w Sony, prezentuje tablet S1 w Tokio, Japonia. Sony, wraz z Samsungiem i Motorolą, wprowadziło swoje pierwsze tablety w pogoni za iPad-ami produkowanymi przez Apple Inc.
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!