« Powrót do artykułu

Pandemiczne centrum świata jest w Indiach

Od kilku dni drugi pod względem ludności kraj na świecie przoduje, jeśli idzie o liczbę wykrywanych przypadków zakażenia wirusem.

Koronawirus w Indiach

autor: FAROOQ KHANżródło: PAP/EPA

Koronawirus w Indiach

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • ogłupianie(2020-09-02 09:59) Zgłoś naruszenie 42

    Przestańcie pisać bzdury "infekcję zdiagnozowano u prawie 80 tys. osób" Tyle otrzymano testów pozytywnych, co one wykrywają, to tylko Bill Gates wie, bo on jest super specjalistą w tej dziedzinie. Producenci szczepionek chcieliby ich sprzedawać miliardy, więc najpierw zdrowym ludziom trzeba wtłuc do głowy, że są nieczyści, jak to mówicie "zainfekowani". Potem sami będą kupować szczepionki, wierząc że pozbędą się tzw. "infekcji". Podajcie ilu jest chorych na to przeziębienie i będzie OK. Pamiętacie statystów w Chinach, jak upadali na ulicy? Trup ścielił się tam gęsto, teraz trupów nie ma, ale ludzie są "zainfekowani". Ogłupianie wchodzi w fazę II. Fazą III będą szczepionki.

    Odpowiedz
  • Kaczor z Tuskanii(2020-09-02 08:54) Zgłoś naruszenie 41

    W tak ludnym i zróżnicowanym kulturowo i obyczajowo kraju nie było i nie ma szans na opanowanie żadnej epidemii. Przykład Indii i innych krajów pokazuje, że nie było sensu wprowadzania lockdownów itp., bo i tak nic to nie daje poza rujnowaniem gospodarki.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!