« Powrót do artykułu

Śmierdzący wehikuł czasu [OPINIA]

Warszawska oczyszczalnia ścieków „Czajka” powinna zostać przemianowana na stołecznego DeLoreana. To dzięki niej w weekend niespodziewanie cofnęliśmy się do przeszłości, a konkretnie do sierpnia 2019 r.

Tomasz Żółciak Perły Samorządu, Transport

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Tomasz Żółciak

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • realista(2020-08-31 11:33) Zgłoś naruszenie 10

  Cofnęliśmy się do lat 1980., kiedy właściwe ideologicznie, lewicowe, tylko nieudolne władze doprowadziły do zapaści infrastruktury, która zaczęła trzaskać. Jeśli głosujesz na PO i masz trzaskające rury i głosowałeś na PZPR i miałeś trzaskające rury, to nic się nie zmieniło. Namawia ten sam Olek K.

  Odpowiedz
 • Jul(2020-08-31 11:17) Zgłoś naruszenie 00

  PiS pamięć ma wybiórcza

  Odpowiedz
 • Marian(2020-08-31 12:37) Zgłoś naruszenie 00

  Panie Tomaszu, dlaczego Pan nie wspomina o kontrolach zakończonych w maju i kolejnej zaraz przed awarią? Kontrole przeszły bez problemu - to jak Trzaskowski ma odpowiadać za to, jak inspektorzy stwierdzili, że jest OK? Skoro ktoś kiedyś podjął decyzję, że lepiej będzie zrobić jedną duża oczyszczalnię po jednej stronie - niż dwie mniejsze po każdej, to czemu ta osoba teraz nie weźmie za to odpowiedzialności?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!