« Powrót do artykułu

Zatrzymano kierowcę autobusu, który spadł z mostu Grota-Roweckiego. Nieoficjalnie: był pod wpływem amfetaminy

Kierowca autobusu linii 186, który w czwartek spadł z Mostu Grota-Roweckiego został zatrzymany. Przebywa jednak w szpitalu. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarła PAP wynika, że był pod wpływem środków odurzających.

Wypadek na trasie S8 w Warszawie

autor: Paweł Supernakżródło: PAP

Wypadek na trasie S8 w Warszawie

statystyki

Komentarze (10)

 • STP(2020-06-26 11:38) Zgłoś naruszenie 143

  Jeżeli się to potwierdzi , to ma ( delikatnie mówiąc ) " przechlapane " Do końca swojego życia, nie wypłaci się finansowo poszkodowanym w wypadku ( także ich rodziną )

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • KK(2020-06-26 14:40) Zgłoś naruszenie 30

  Na razie znaleziono przy nim narkotyki. Nie potwierdzono, że był pod wpływem. Poczekajmy na wyniki zanim człowieka oskarżymy.

  Odpowiedz
 • falandyzacja prawa(2020-06-26 13:47) Zgłoś naruszenie 22

  .......śledztwo dotyczy sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym, której następstwem jest śmierć człowieka. "Jest to czyn zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 12" - podkreśliła prokurator....... Czegoś tutaj nie rozumiem. Kierowca, któremu zabrakło umiejętności doprowadza do katastrofy i dostaje 12 lat pozbawienia wolności i chwast, który zażywa narkotyki doprowadza do katastrofy też dostaje 12 lat. Czy twórcy takiego prawa nie uchwalali go pod siebie i członków swojej rodziny?

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • prawo i demokracja(2020-06-26 13:59) Zgłoś naruszenie 10

  Nieoficjalnie: był pod wpływem amfetaminy..... Przepraszam kto jest władny podać oficjalnie informację że kierowca był pod wpływem aby pokrzywdzeni i poszkodowani wiedzieli co mają dalej czynić?

  Odpowiedz
 • White Rabbit(2020-06-26 13:17) Zgłoś naruszenie 11

  Co drugi pracownik magazynów, oraz fabryk białego sprzętu musi jechać na amfetaminie, to dotyczy większości dużych zakładów pracy stosujących pracę zmianową. W przypadku kierowcy to było to bardzo niefrasobliwe. Zgadnijcie czemu niektóre duże fabryki nazywa się fabrykami białego sprzętu? Bo amfetamina jest biała. Czekam czasów gdy testy narkotykowe staną się powszechne w dużych zakładach pracy. Amfa wyżera mózg.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!