« Powrót do artykułu

Czy w ciągu najbliższych lat Polska zyskała dostęp do broni jądrowej? Oto kulisy dyskusji o programie nuclear sharing

Nie ma realnych przesłanek do tego, by w ciągu najbliższych lat Polska zyskała dostęp do broni jądrowej. Jakie są kulisy dyskusji o programie nuclear sharing? Ile jest w tym iluzji, a ile realnej polityki?

Pociski artyleryjskie

żródło: ShutterStock

Ewentualne wycofanie z Niemiec amerykańskich bomb atomowych zależy od powodzenia tych rozmów. Na razie nie zanosi się na to, by sukces był na horyzoncie.

statystyki

Komentarze (4)

 • Jaja jak berety(2020-05-24 07:03) Zgłoś naruszenie 81

  Niemcy nie pozbędą się atomu u siebie (nawet amerykańskiego) , za to polskie , proniemieckie media będą ich wspierać w tym co będzie mówić Berlin. Czas na redukcję obcych mediów w Polsce do wielkości jakie są w Niemczech i Francji, Nie może być w Polsce ponad 70% mediów (głownie lokalnych) na niemieckim i obcym kapitale.

  Odpowiedz
 • czytelnik(2020-05-23 17:32) Zgłoś naruszenie 62

  Panowie, taki babol językowy w tytule?

  Odpowiedz
 • ga-zy-je(2020-05-24 22:06) Zgłoś naruszenie 14

  I co jeszcze? Broń jądrowa w Polsce, to widmo zagłady przy najbliższym konflikcie atomowym. Co to za nieodpowiedzialne mżonki?

  Odpowiedz
 • żenada propagandowa(2020-05-24 10:53) Zgłoś naruszenie 04

  Czy w ciągu najbliższych lat Polska zyskała dostęp do broni jądrowej?..... Przepraszam a jaka jest pewność że Płaszczak już nie wyraził zgody i np w Łasku nie stacjonują myśliwce szturmowe F uzbrojone w rakiety jądrowe?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!