« Powrót do artykułu

Koronawirus w Polsce: Ostatniej doby policjanci sprawdzili prawie 150 tys. osób poddanych kwarantannie. 700 naruszeń

Ostatniej doby policjanci w całym kraju skontrolowali ponad 146 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie; w ok. 700 przypadkach stwierdzono uchybienia kwalifikujące się do ukarania – poinformował w poniedziałek PAP rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka.

Policja, radiowóz

żródło: ShutterStock

Z informacji przekazanej przez KGP wynika, że ostatniej doby policjanci sprawdzili ponad 146 700 osób poddanych przymusowej kwarantannie.

statystyki

Komentarze (2)

  • maria(2020-03-30 13:27) Zgłoś naruszenie 00

    Zgłaszam propozycję dotyczącą NIEPRZESTRZEGANIA ZASAD KWARANTANNY DOMOWEJ, osoby nieprzestrzegające kwarantanny domowej, potencjalni kosiciele śmierci - dla całego personelu medycznego i społeczeństwa, WINNY BYĆ UMESZCZONE NATYCHMIAST w miejscach odosobnienie , tzn. HOTELACH - odpłanie.- 5 tys. zł pobytu przez 12 dni to koszt 350 zł/dziennie , stać ich na to! , do kosztów pobytu doliczyć koszty dezynfekcji dla właściciela hotelu. Zasadę zostosować od 1 przypadku naruszenia kwarantanny.

    Odpowiedz
  • cdn(2020-04-03 16:49) Zgłoś naruszenie 00

    Nie ma to jak kary. Grunt to za mordę brać i bić do krwi. Ręce złodziejom obcinać. Stosy palić - dobra rozrywka dla tłumu. Często Maria była jako dziecka bita? I tak jej zostało. Nie zna traktowania ludzkiego i każdego ukarze niewspółmiernie do czynu. A sama pewnie prawa i uczciwa.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!