« Powrót do artykułu

Skotnicka-Chaberek o życiu w cieniu koronawirusa: Nauczyliśmy się usuwać śmierć z naszego życia. A całe nasze życie to gra ze śmiercią

Wszyscy siedzimy na górze ognia, co pokazuje, że na tej ziemi jesteśmy równi. To też dowód na to, że wciąż nie kontrolujemy świata, że życie to ogromne ryzyko.

Magdalena Skotnicka-Chaberek fot. Maksymilian Rigamonti

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Magdalena Skotnicka-Chaberek fot. Maksymilian Rigamonti

statystyki

Komentarze (2)

  • Spracowany Pracą długolenią Robol(2020-03-29 07:17) Zgłoś naruszenie 00

    .....A ja Wam mówię. Musiał wystąpi az KoronyVira aby wszyscy zrozumieli ,że "kiszenie w pracy "dlugoletnio-spracowanych" , zatrudnianych już od za komuny w nieb i szkodliwych warunkach pracy i nie danie Im zasłużonych emerytur ze względu na staż pracy spowoduje przy takim po Korona Vir bezrobociu, brak miejsc pracy dla młodych Widać Nie PiS , nie PO ale los się nad Nimi zlitował. Chcieliście Nas praktycznie pracą dożywotnią zakisić. Teraz Wy będziecie musieli dać Im jeżeli przeżyją wreszcie stażowe emerytury aby zmniejszyć bezrobocie.

    Odpowiedz
  • Spracowany Pracą długoletnią Robol(2020-03-29 07:18) Zgłoś naruszenie 00

    A ja Wam mówię. Musiał wystąpi az KoronyVira aby wszyscy zrozumieli ,że "kiszenie w pracy "dlugoletnio-spracowanych" , zatrudnianych już od za komuny w nieb i szkodliwych warunkach pracy i nie danie Im zasłużonych emerytur ze względu na staż pracy spowoduje przy takim po Korona Vir bezrobociu, brak miejsc pracy dla młodych Widać Nie PiS , nie PO ale los się nad Nimi zlitował. Chcieliście Nas praktycznie pracą dożywotnią zakisić. Teraz Wy będziecie musieli dać Im jeżeli przeżyją wreszcie stażowe emerytury aby zmniejszyć bezrobocie.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!