« Powrót do artykułu

Szumowski: Nowe obostrzenia będą obowiązywać do 11 kwietnia

Nowe obostrzenia dot. m.in. przemieszczania się, wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa, będą obowiązywać od wtorku do 11 kwietnia - zapowiedział we wtorek minister zdrowia Łukasz Szumowski.

minister Łukasz Szumowski

autor: Grzegorz Michałowskiżródło: PAP

Minister Łukasz Szumowski

statystyki

Komentarze (4)

 • ka(2020-03-25 10:17) Zgłoś naruszenie 30

  A co z osobami które nie mają pracy ? Jak szukać pracy w restauracjach ? Z czego żyć jak ktoś jest bezrobotny ? Pomyśłał ktoś o tym ?

  Odpowiedz
 • autorka(2020-03-24 21:29) Zgłoś naruszenie 38

  Szanowny Panie Ministrze, jest Pan niesamowity, podziwiam podejście do bardzo trudnego tematu, bardzo trudnych decyzji, Pana spokoj i wypowiedzi dają nadzieję, jednak widac Pana przemęczenie i koledzy powinni pozwolić Panu odpocząć, koniecznie, życzę Panu zdrowia i wytrwałości. Zachowania ludzi są czasem nieodpowiedzialne, ale zmieni to ich nastawienie jak sami doznają szkody zdrowotnej u siebie czy najbliższych, a czego wszyscy chcemy uniknąć. Przez 3 tygodnie gospodarka nie runie, urlopy bierzemy na 2 tygodnie w roku, wytrzymamy. To próba dla wszystkich i kazdy powinien pokazac że da radę, bo wtedy szybciej wrocimy szczesliwi do normalnosci. To od nas samych tylko zależy. Jeszcze raz podkreślam, że Pan Minister to klasa, najbardziej pracowita osoba w rządzie (w mojej ocenie oczywiście). Życze zdrowia dla wszystkich, którzy pomagaja nam przetrwać trudny czas i dla nas samych, nie dajmy się i wytrwajmy. Dodam że moja wypowiedź/ocena jest absolutnie czysta/neutralna.

  Odpowiedz
 • Runner (2020-03-24 16:10) Zgłoś naruszenie 12

  "od wtorku" czyli już dzisiaj nie mogę iść biegać ?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!