« Powrót do artykułu

Stawką decyzji polityka jest często życie tysięcy i majątek narodowy. Oto poradnik racjonalnego wyborcy

Ocena formatu polityka lokuje się na intuicyjnej skali: miernota, przeciętny, wybitny, wielki. Miernota nie umie rozwiązywać zadań historycznych, przed którymi stoi wspólnota narodowa. To, ku naszemu nieszczęściu, częsty typ, jednak najwięcej jest tych przeciętnych, którzy są zdolni wyłącznie do podtrzymywania zastanego ładu.

Wybory

żródło: ShutterStock

Strategia narodowa może być dziełem odpowiedniego przywódcy. Jego format określają: charyzma, otwartość intelektualna, a nade wszystko zdolność do całościowego ujmowania rzeczywistości oraz umiejętność przewidywań.

statystyki

Komentarze (2)

  • bee(2020-03-22 14:43) Zgłoś naruszenie 40

    sz.p. marceki naiwny jak dziecko. Ludzie kościelno dojnej zmiany to drapieżni i zachłanni aroganci. Nie pochylają się nad najsłabszymi, tylko kupują ich głosy. Wydali nie swoje pieniądze Czartoryskim, Radziwiłłom, agentom Watykanu i swoim. Ta partia odpowiada za prywatyzację. Komisję Jakiego. Bogatym dokłada tak samo jak ubogim. 500+, czy 13 em. dla bogatych to okradanie podatników. Jedni mają wynagrodzenie po 30 - 40 tys. drudzy minimalną. Kaczafi 13 em. wydał na pożywienie dla swego kota. - bo z tych 5 tys. netto mu nie starcza.

    Odpowiedz
  • marecki(2020-03-22 11:51) Zgłoś naruszenie 32

    Piękna pochwała rządu PiS, który jako pierwszy w doktrynie wolnego rynku pochyla się nad losem najsłabszych w społeczności. Dziękuję Autorowi, to krzepi w tym trudnym dla wszystkich czasie.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!