« Powrót do artykułu

Wybory prezydenckie. Terlecki twierdzi, że PO zmieni kandydata

W najbliższych tygodniach prawdopodobna jest zmiana kandydata PO na prezydenta - napisał w niedzielę na Twitterze szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. W jego ocenie Małgorzata Kidawa-Błońska popełnia sporo błędów.

Ryszard Terlecki

autor: Leszek Szymańskiżródło: PAP

W najbliższych tygodniach jest prawdopodobna zmiana kandydata PO na prezydenta - napisał Ryszard Terlecki

statystyki

Komentarze (3)

 • Polacy wybiorą DUDĘ,ponieważ tylko on potrafi(2020-01-26 21:19) Zgłoś naruszenie 13

  obronić Polskę i Polaków przed pozbawieniem tożsamości w historii ....Polska ma być wolna i pro socjalna .Opozycji postkomunistycznej i poukładanej i pomalowanej mówimy stop,gdyż już to przerabialiśmy przez 30 lat.A pinindzy nie było i miało nie być.Obecnie jest cudem ekonomicznym,stworzonym przez fachowców PIS-u,że Polska zaczyna istnieć znowu jako państwo demokratyczne a nie republika liberałów.Którzy przez swoje ego sprzedali by każdego.

  Odpowiedz
 • socjolog(2020-01-27 11:22) Zgłoś naruszenie 00

  Niestety sami mierni kandydaci, prawie tak kiepscy jak przed pięciu laty. No wtedy był rekord - wtedy tylu ludzi skrajnie miernych intelektualnie i moralnie startowało: K#rwin, Braun, Palikot, Kukiz i do tego Tanajno. Wszyscy mieli właściwie ten sam program - dyskryminacja osób homo i nie karanie za narkotyki. Jedno i drugie skreśla według mnie kandydaturę na ten najważniejszy demokratyczny urząd Polski. Czyli kryminaliści mający styczność z narkotykami mają nie być karani, a ludzie którzy urodzili się inni nie mogliby zawrzeć małżeństwa jakiego chcą? To antypolskie i kompletnie absurdalne! Prezydent musi łączyć, a nie dzielić! Kidawa Błońska jest mierna, jak sama Platforma piszę to chociaż sam studiowałem socjologię - a niby my socjolodzy powinniśmy trzymać się razem. Obecny prezydent też się nie nadaje. Oni wszyscy chcą być przedstawicielami części społeczeństwa dzieląc nasze społeczeństwo na segmenty.

  Odpowiedz
 • Ewidentnie (2020-01-26 22:39) Zgłoś naruszenie 00

  duda pasuje tylko do nart i bycia chłopcem do podpisywania niezgodnych z prawem ustaw na życzenie dewelopera, dlatego na adriana nie głosujemy, bo to obciach.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!