« Powrót do artykułu

Budka: PO będzie ugrupowaniem "racjonalnego centrum"

Będę budował Platformę Obywatelską jako dobrą drużynę, z pozytywną energią członków i sympatyków; partię, w której dla każdego jest miejsce – oświadczył nowy szef PO Borys Budka. Za najważniejsze obecnie zadanie uznał wybory prezydenckie i wsparcie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Borys Budka

autor: Marcin Obarażródło: PAP

To bardzo ważne, byśmy pokazywali, że polityka może być uśmiechnięta, że możemy byś wśród ludzi, nie bać się trudnych pytań, ale przede wszystkim, że polityka to gra drużynowa, w której tak samo ważny jest polityk z Warszawy, jak i samorządowiec z małej miejscowości - powiedział Borys Budka

statystyki

Komentarze (7)

 • TW Balbina(2020-01-26 22:24) Zgłoś naruszenie 122

  Komuna-pisobolszewicka juz powoli traci grunt po nogami. Sankcje EU dokacza dziela. Polska w ruinie. PO bedzie mialo ciezko posprzatac ten syf po pis-ie. Mam nadzieje, ze zero i spolka skoncza w ZK.

  Odpowiedz
 • były wyborca PO(2020-01-26 18:35) Zgłoś naruszenie 48

  Czy to koniec polityki opozycji totalnej i donoszenia na Polskę za granicą?

  Odpowiedz
 • Bert(2020-01-26 20:30) Zgłoś naruszenie 317

  spółdzielnia ludzi o lepkich rękach pod firmą Partia Oszustów wybrała najlepiej dla Polski jak było można. Ten typuńcio , który zasłyną wywiadem dla telewizji w samych gaciach i marynarce pod krawatem oraz z tego, że wykiwał lokalnych działaczy przywożąc w teczce własną połowicę to zawodnik wagi rubikonia - czekamy z wypiekami na twarzy na jego występy, nie zawiedziemy się

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • my wyborcy bliżej mamy do Ameryki niż do(2020-01-26 21:02) Zgłoś naruszenie 30

  Niemieckiej Republiki.Więc dlatego nie interesują nas partie,które w imię swojego ego sprzedadzą każdego.

  Odpowiedz
 • o ironio...(2020-01-27 08:05) Zgłoś naruszenie 20

  Kolejne złodziejstwo PO""Platforma Obywatelska skonsumowała 160 mld zł z OFE. Wchłonęła środki do budżetu, jednocześnie tworząc sobie ekstraprzestrzeń budżetową." takie słowa w wywiadzie w najnowszym numerze "Do Rzeczy" wypowiada premier Mateusz Morawiecki. Słowa o "konsumpcji" pieniędzy z OFE są i tak delikatne, bo nieraz już ze strony przedstawicieli Zjednoczonej Prawicy padały słowa o "kradzieży" tych pieniędzy.A co konkretnie stało się w 2014 r.? Rząd PO-PSL zdecydował o umorzeniu obligacji rządowych, które znajdowały się w portfelach OFE. Było tego ok. 153 mld zł. Obligacje to niejako pożyczka zaciągnięta przez państwo. Rząd Donalda Tuska zamiast ten dług spłacić (wykupując obligacje w terminie), postanowił sobie go ordynarnie wygumkować, poprawiając tym samym stan finansów państwa--Kiedy wreszczie Ich wsadzimy do Obozów Pracy -no kiedy! I właśnie dlatego Tusk z mafią oszustów postanowił przelać wirtualnie te umorzone kwoty obligacji na konto ZUSu . W tym jednak rzecz ,ze za fikcyjnie przelanymi wpisami do ZUSu nie poszły konkretne pieniądze gdyż je roztrwonił jak opisuje Premier Morawiecki i wlaśnie dlatego aby zapchać ta faktycznie powstałą przez to dziurę w ZUSie podniósł dla wielu wiek emerytalny. Prawdą jest więc że nie dlatego iz ludzie mieli zyć dłużej w RP jako populacja ale dlatego że je Tusk roztrwonił i okradł jak swoje." .i gitara miała grać" ,jak mówi stary Baca ,z tym że tak duzo ludzi miało przez to nie dożyc i nie dożywa wieku emerytalnego i dlatego WY POmyleńcy w niczym nie jesteście lepsi do mordercy Adamowicza.Gdyby PiS nie cofnął części tej" reformy" umierało by przed emeryturami jeszcze więcej osób. Zwyczajnie PO i PSL to osoby które doprowadziły do wielu tragedii i POdlości.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!