« Powrót do artykułu

Ulana Suprun: Kiedy 115 tys. ludzi zachorowało na odrę, z czego 41 zmarło, rodzice przekonali się do szczepień [WYWIAD]

Ulana Suprun, która do sierpnia kierowała pracami ukraińskiego resortu zdrowia, mówi DGP o postępach Kijowa w walce z ogniskami odry.

Ulana Suprun

żródło: ShutterStock

Ulana Suprun, która do sierpnia kierowała pracami ukraińskiego resortu zdrowia, mówi DGP o postępach Kijowa w walce z ogniskami odry.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • green(2019-11-28 09:24) Zgłoś naruszenie 21

    iNSPIRATORZY RUCHU ANTYSZCZEPIONKOWEGO W POLSCE TO TEZ AGENTURA ROSYJSKA ? wARTO TO SPRAWDZIC.

    Odpowiedz
  • Zeghar(2019-11-28 22:39) Zgłoś naruszenie 01

    Ooo pani Doktor Śmierć z Ameryki bez prawa do praktyki lekarskiej po próbie wprowadzenia bardzo kontrowersyjnych reform na Ukrainie teraz przyjechała pouczać nas. To lecimy - nie wiem o kim konkretnie mówi Ulana, ale przypadki z 2008 to także zgony po kilku godzinach i dochodzenia wskazujące na reakcję alergiczną na szczepienie. Ale po co o tym mówić. Z innej beczki. Jak to jest, że oprócz nieszczepionych dzieci na Ukrainie chorują także niby poprawnie zaszczepieni dorośli? Bo może coś jest w tym, że teraz mają do czynienia z nieznanymi im odmianami odry pochodzącymi ze ściąganych z drugiego końca świata szczepionek?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!