« Powrót do artykułu

Partyjna monarchia absolutna. Najbardziej umocnił się sam Kaczyński

Od tygodni w centrali Prawa i Sprawiedliwości panowało przekonanie: wygraliśmy. Nie znamy skali zwycięstwa, musimy do ostatniej chwili mobilizować pasywnych wyborów (sławny „elektorat 500 plus”), aby sukces był pełny. Dobre nastroje umacniał każdy kolejny sondaż.

Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński

autor: Radek Pietruszkażródło: PAP

Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Anna(2019-10-14 16:38) Zgłoś naruszenie 44

  A Naczelnik Schetyna odniósł kompletną porażkę, nic o tym nie napiszecie?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Jola(2019-10-15 14:08) Zgłoś naruszenie 10

  Można syczeć ponad stan, ale prawda jest jedna i niepodważalna, że w naszym kraju nie ma innej tak silnej partii i idącej tak dynamicznie po sukces i to z pełną wizją co i jak zrobić... Wszystkie inne partie, by wygrać musiały się kajać, jednoczyć, by w ogóle móc zaistnieć... Żadnego POmysłu poza hasłem opozycyjnym ANTY-PiS...Np po.Nowoczesnej nie było by już śladu i Im wielu podobnych. Dziś cała Polska czuje ogromny respekt do Pana Kaczyńskiego..Z racji ogromu wiedzy i doświadczenia, a i również z należnego już Jemu szacunku. Nikogo nie stać w naszym kraju,na takie czyny i wyzwania..Nikogo! Ot, prawda taka.

  Odpowiedz
 • Niestety(2019-10-14 20:11) Zgłoś naruszenie 10

  Ziobro jest niezniszczalny na skutek wyborów samorządowych, gdzie ziobryści są języczkiem u wagi dla utrzymania władzy... Może robić dosłownie co chce... Za to Gowin?

  Odpowiedz
 • siwa(2019-10-14 21:24) Zgłoś naruszenie 03

  ....powiedziała blondynka patrząc w lustro ha ha ha

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!