« Powrót do artykułu

Dlaczego Donald Trump odwołał wizytę w Warszawie?

Ambasador Mosbacher miała być zaskoczona decyzją prezydenta o przełożeniu wizyty w Polsce. Rozmówcy DGP przekonują jednak, że plan skrócenia lub obniżenia jej rangi rozważano tuż po G7 w Biarritz.

 • Zapytaliśmy ambasadę USA, w którym dokładnie momencie dotarła do placówki informacja, że przyleci lub może przylecieć wiceprezydent Mike Pence, a nie Donald Trump?
statystyki

Komentarze (5)

 • a(2019-09-09 12:50) Zgłoś naruszenie 92

  RP to jeden z wielu krajów strefy wpływów b. ZSRR. Kraje te miały przekształcić się w ,,wolne" kraje Federacji Rosyjskiej. Europejczycy nie chcą zostać krajami Ameryki środkowej i być Wenezuelą, Kubą czy innymi neokolonialnymi krajami Afryki. Nie dają się też tak okantować na idee, jak dali się na bliskim wschodzie. Chociaż kler się bardzo stara. Atakuje nawet WHO. Dobry art.-ale za delikat. jak na rolę USA w rozwoju terroryzmu i nędzy uchodźców. RP to pionek w grze USA o zyski z grabienia innych. Dania winna być dla RP przykładem.

  Odpowiedz
 • Żałosne...(2019-09-09 11:09) Zgłoś naruszenie 711

  Ktoś tu spłodził mega brednie, na zamówienie tęczowej totalnej.

  Odpowiedz
 • Krzysztof M.(2019-09-09 09:28) Zgłoś naruszenie 53

  W programie Trzeci punkt widzenia padła opinia, zbieżna z moją, że brak prezydenta okazał się korzystniejszy dla uroczystości. Prezydent przykuwał by uwagę na swój sposób, w konsekwencji skupiono się na treści przemówień i odbiór uroczystości na świecie był bardzo pozytywny..

  Odpowiedz
 • Paweł(2019-09-09 23:54) Zgłoś naruszenie 20

  Trump chciał spotkać się z Tuskiem, dlatego Tusk został zaproszony w ostatniej chwili. Jak się okazało, że nie przyjedzie to Trump też się wecował. Taka jest prawda. To redaktorzy tego nie wiedzą? Nie wierzę.

  Odpowiedz
 • Michal Islandia (2019-09-09 17:50) Zgłoś naruszenie 21

  A nikt nie zauważył ze vice prezydent już drugiego dnia po Polsce odwiedził Islandię i podpisał kontrakt na rozbudowę bazy wojskowej. Nie mógł kupić Grenlandii dostaj Islandię za darmo. Głupotą było posyłać samego siebie na Islandię. Trump to clown i on sam dobrze o tym wie. Ale to co chciał zrealizował.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!