« Powrót do artykułu

Gowin: Nie ma podstaw do dymisji ministra Ziobry

Nie ma podstaw do dymisji ministra Zbigniewa Ziobry, bo nic nie wskazuje, by miał jakąkolwiek wiedzę o działaniach dyskredytujących niektórych sędziów - mówił w środę wicepremier Jarosław Gowin.

Zbigniew Ziobro

autor: Andrzej Grygielżródło: PAP

Zbigniew Ziobro

statystyki

Komentarze (7)

 • ABC(2019-08-21 12:18) Zgłoś naruszenie 110

  Mam (wprawdzie małą) nadzieję, że Piebiak, czy ten drugi sędzia, pękną w obliczu dowodów i jak ta Emila wyjawią wszystko (i ujawnią „szefa”).

  Odpowiedz
 • Tylko(2019-08-21 12:16) Zgłoś naruszenie 100

  co jeszcze musi się wydarzyć, żeby gowin zaczął się zachowywać jak człowiek przyzwoity.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • wnerw(2019-08-21 12:16) Zgłoś naruszenie 90

  Panie Gowin, właśnie dla tego, że nie wiedział co robią jego podwładni powinien podać się do dymisji. Trudno mi uwierzyć, że bezpośredni podwładny Pana Ministra, który zdaje mu relację z działań i efektów pracy nie wie co ten robi w godzinach pracy i w miejscu jej wykonywania. Przez to gdzie i kiedy dochodziło do łamania prawa oraz przez to, że do przestępstwa wykorzystywano narzędzia i bazy danych ministerstwa to ministerstwo i jego minister bierze za to odpowiedzialność nie tylko polityczną i moralną ale i karną.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • obserwator(2019-08-21 19:55) Zgłoś naruszenie 20

  przypomnijmy, że kiedy pan Ziobro był poprzednio ministrem, materiały niejawne z postępowań prokuratorskich trafiały do mediów w których pracowała małżonka.. a służbowy laptop ministerialny tragicznie zakończył żywot...... model działania dziwnie analogiczny, skończmy więc z tymi bajkami o niewiedzy ... skądinąd samej w sobie będącej podstawą do dymisji, niezależnie od zorganizowanej akcji trollingu i niewyjaśnionych samobójstw w zakladach karnych....

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2019-08-25 19:12) Zgłoś naruszenie 00

  Ale jest powód konieczy i wystarczający. Powinien podać się do dymisji ze wstydu....... 😁

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!