« Powrót do artykułu

Sprawa wiceministra Piebiaka: Lewica zawiadamia prokuraturę

Składamy zawiadomienie do prokuratury w związku z informacjami ujawnionymi przez Onet.pl; zawiadamiamy o możliwości popełnienia przestępstwa przez wiceministra Łukasza Piebiaka polegającym na nielegalnym przetwarzaniu danych osobowych - poinformowała rzeczniczka SLD Anna Maria Żukowska.

Zbigniew Ziobro i Łukasz Piebiak

autor: Leszek Szymańskiżródło: PAP

Zbigniew Ziobro i Łukasz Piebiak

statystyki

Komentarze (4)

 • wnerw(2019-08-20 14:43) Zgłoś naruszenie 10

  Ciekawe czy z aresztowaniem Piebiaka będą zwlekać jak z aresztowaniem Chrzanowskiego. Pozwolą mu wrócić z urlopu posprzątać biurko i aresztują go na schodach ministerstwa jak będzie z niego wychodził po złożeniu dymisji! A w TVP poinformują, że dokonano aresztowania byłego sędziego :)

  Odpowiedz
 • Zadziwiony(2019-08-22 10:05) Zgłoś naruszenie 00

  A gdzie są te "donosy" Emilii na sędziów, które niby rozsyłała po mediach społecznościowych? Które media publikowały coś? Widział to ktoś? I ta pani w końcu oszalała? Ciekawe też co p. Plebiak ugra przed sądem? Wygląda to wszystko dość absurdalnie, można by powiedzieć słowami J. Olszewskiego "prowokacja w prowokacji"

  Odpowiedz
 • amen(2019-08-20 15:00) Zgłoś naruszenie 00

  wiceminister dal sie poprowadzic sluzbom jak dziecko we mgle

  Odpowiedz
 • wyborca(2019-08-20 15:32) Zgłoś naruszenie 00

  Teraz można zobaczyć kto pracuje w MS im nie zależy na dobrym prawie tylko?????? Pan Ziobro też powinien poddać się do dymisji,

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!