« Powrót do artykułu

Warszawa przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem

Setki osób wzięły udział w manifestacji „Warszawa przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem” chcąc okazać wsparcie środowiskom LGBT i uczestnikom zeszłotygodniowego marszu w Białymstoku. Według Komendy Stołecznej Policji demonstracja odbyła się spokojnie, bez incydentów.

LGBT

autor: Paweł Supernakżródło: PAP

Manifestacja przeciw nienawiści i przemocy, pod hasłem „Warszawa przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem”

statystyki

Komentarze (10)

 • Bert(2019-07-27 20:59) Zgłoś naruszenie 111

  Szkoda, że manifestujący wzięli pod obronę wyłącznie homoniewiadomo, którym żadna krzywda się w Polsce nie dzieje , a nie zajęli się dewastowanymi kościołami i kaplicami, napadanymi księżmi, profanowanymi na wszelkie wyobrażalne i niewyobrażalne sposoby symbolami wiary chrześcijan. Nie zaszkodziłoby też stanąć w obronie pracowników zwalnianych za odmowę wspierania lgbt w zakładach pracy, dzienniikarzy madiów prawicowych i publicznych będących nieustannym obiektem napaści fizycznych. No ale powiedzmy sobie uczciwie - przecież nie o protest przeciwko przemocy w tym "Proteście przeciwko przemocy" chodzi. Nieprawdaż...

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Antylewus(2019-07-27 20:55) Zgłoś naruszenie 72

  Mizerna frekwencja!

  Odpowiedz
 • czytelnik(2019-07-28 09:29) Zgłoś naruszenie 41

  ci z LGBT są tylko wraźliwi gdy uważają, że im się krzywda dzieje, ale gdy ublizają i poniżają innych to już jest oky, chociażby ostatnio ta dzidzia co reklamuje "cegiełki, nie wiedzą, że aby ich szanowano, to niech także mają szacunek do innych

  Odpowiedz
 • Z podręcznika komunisty(2019-07-28 11:34) Zgłoś naruszenie 21

  Najpierw prowokuj potem żądaj pomocy. Za chwilę za granicą.

  Odpowiedz
 • JKB(2019-07-28 00:26) Zgłoś naruszenie 21

  ja im GROŻEEEEEEEE lgbt TO PEDPODFILE

  Odpowiedz
 • taki mamy klimat(2019-07-28 17:08) Zgłoś naruszenie 00

  Na sobotniej manifestacji oprócz aktywistów na placu Defilad przemawiali też politycy, m.in. wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej (Nowoczesna), Paulina Piechna - Więckiewicz (Wiosna), Michał Szczerba, poseł PO-KO, Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka SLD, czy Adrian Zandberg, polityk Lewicy Razem...... Czy to znaczy, że prezes wszystkich polaków-katolików albo jakiś jego dworzanin nie przemawiał? Pewnie dostali anginy albo im opłatki zaszkodziły.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • SOLIDARNOSC-80(2019-07-29 10:02) Zgłoś naruszenie 00

  PANI BURZYNSKA ROBI SZOL Z PANEM ZOLCIAKIEM JATO PAN KUCHCINSKI LATAL Z RODZINO TUSK TYLKO RAZ Z CORKO I BYLO WJELKIE HALO.ZAPOMINA SIE ZE TUSK LATAL PRZEZ SWOJ OKRES JAK TAKSOWKO ALE WYLATAL ZA6000000 MILIJNOW.TVN I TEN PAN Z GP JAK MOZNA WIERZYC TAKIEMU RZODOWI.MOWIC TO TRZEBA PRAWDE ALE WY NIE POTRAFICIE.OFE UKRADL TUSK U WAZ CISZA 67 BEZ ZGODY NARODU CISZA.WAT WYCIEKAL LATAMNI I SZLY ZA NIM MILIARDY TO NARUD BYL OKRADANY CISZA.ORLEN ZA PO PSL MNIAL PRZEZ8 LAT ZYSKU 3 MILIJARDY TERAZ PONAD21 MILIJARDOW.TVN CISZA BO TO TELEWIZJA KOMERCYJNA.KOPANO ZA PO PSL NA MARSZACH NA ULICY ROBIONO KRZYZE Z PUSZEK OD PIWA SZCZANO NA KRZYZE CISZA.PRAWDA ZAWSZE SIE OBRONI CO WIDAC.POKAZANO JAK CHODZI ARLUKOWICZ PO RYNKACH CO LUDZIE MOWIO ZLODZIEJE ODDAJCIE NASZE PIENIODZE A CO PAN JAKO MINISTER ZDROWJA ZROBIL DLA LUDZI POSZLI WONT Z TOD.WASZE KAMERY TO WIDZO TYLKO PIS A NIE WIDZO ZLODZIEJSTWA PO.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!