« Powrót do artykułu

Schetyna: Do wyborów parlamentarnych idziemy jako Koalicja Obywatelska

Do wyborów parlamentarnych idziemy jako Koalicja Obywatelska - nie jako koalicja partii politycznych, ale jako koalicja tych wszystkich, którzy podzielają nasz światopogląd i pomysł na Polskę. Chcemy koalicji demokratów i patriotów - poinformował w czwartek lider PO Grzegorz Schetyna.

Schetyna

autor: Rafał Guzżródło: PAP

Do wyborów parlamentarnych idziemy jako Koalicja Obywatelska - nie jako koalicja partii politycznych, ale jako koalicja tych wszystkich, którzy podzielają nasz światopogląd i pomysł na Polskę

statystyki

Komentarze (3)

 • Inspektor Pracy(2019-07-18 11:08) Zgłoś naruszenie 51

  Schetyna --Wy POwinniście iść ale do Obozu Pracy -ciężkiej i niebezpiecznej , abyście zrozumieli tak naprawdę ile krzywdy uczyniliście.Okradzeni za pracę w nieb warunkach pracy z prawa do „dożycia” Ustawą wstecznie działajacą POmostową art 4 pkt4 , ---3miln podpisów o wiek emerytalny wyrzuconych cynicznie do kosza, ukradzione zasiłki pogrzebowe,ludzie którzy nie dożywają nowych waszych emerytur, kondukty rodzin po Nich.To jest Wasz POdly dorobek. Nawet pracodawcy w nią nie wierzą i nie płacą nagminnie składek za Ustawe POmostową! POwcy płaczą za Adamowiczem z Gdańska ale czy są lepsi od mordercy? Czy widzą oczami te tysiące kondukty pogrzebowe po takich pracownikach którzy zatrudniani od najmłodszych lat (bez wakacji,bez ferii) ,zatrudnionych w soboty i świeta (bez dni zamiennie wolnych) na wszystkich zmianach ,zatrudnionych przy źrodłach izotopowych ,rtęci ,gazach i pylach (wybuchowych i trujących) ,nieb napięciach ,wysokich ciśnieniach i temperaturach ,potwornym hałasie itp itp... z wieku emerytalnego, wstecznie działająca z 2008 r na 1998r Ustawą o Emeryturach POmostowych kradnąc Im emerytury i ochronę przedemerytalną do tego wieku własciwą lub doprowadzając do tego że tak wielu nie dożywa emerytur lub dożywszy żyje na nich rok ,dwa.,Czy wiedzą co dokonali?

  Odpowiedz
 • hm(2019-07-19 07:43) Zgłoś naruszenie 10

  PO -opozycja idealna. Wszyscy pamiętamy ich 8-letnie rządy. Pasmo porażek. Ich lekceważenie dla zdania społeczeństwa w kwestii nielegalnej emigracji. Niespełnianie obietnic. Mrożenia pensji... Tak jak długo PO jest opozycją, wygrana PIS-u jest oczywista.

  Odpowiedz
 • czytelnik(2019-07-19 09:11) Zgłoś naruszenie 00

  najlepiej co wyszło Schetynie, to wpakowanie komunistycznych donozaurów do UE

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!