« Powrót do artykułu

Dymisja szefa NFZ. Andrzej Jacyna zrezygnował

Andrzej Jacyna zrezygnował z szefowania Narodowemu Funduszowi Zdrowia. Złożył dymisję, którą jutro zaopiniować ma Rada NFZ.

 • Andrzej Jacyna
statystyki

Komentarze (3)

 • i to jest ....prawda.(2019-07-17 17:28) Zgłoś naruszenie 94

  ... czy medycy słuchali i traktowali poważnie w ostatnim ćwierćwieczu - "lekarza" > ministra zdr. lub NFZ albo Społeczeństwo ocknijcie się .. przecież wszystko co związane z " leczeniem" - wymyślają ...sami medycy i to.. BEZWZGLĘDNIE MUSI !! być pod ich dyktando jeżeli nie ....to strajk..!!! narzucają WSZYSTKIM swoje bezkompromisowe żądania oraz torpedują każdą uwagę, propozycję spoza własnego...środowiska.! od wielu,wielu lat tworzyli własny - "własny raj " i to się udało i udaje ..., dzięki biernej (od dziesięcioleci) - postawie decydentów i ... potulnego , łatwowiernego Społeczeństwa. wszystkie ..."wystraszone rządy" - - nie radziły sobie z "nimi" . kolejki były i będą -- o nich "decydują" TYLKO ...medycy ...nikt inny. WYMUSZAJĄ r ó ż n y m i - sposobami "sprytne metody pracy" oraz (zawoalowane) coroczne podwyższenia płacy . (żaden minister zdr. który jest lekarzem nie wystąpi przeciw medykom --- bo narazi się na OSTRACYZM środowiska ...a ilu już ich było w dwudziestoleciu !! ?? - i co ...g....o.!!!!!

  Odpowiedz
 • prawda boli(2019-07-17 16:47) Zgłoś naruszenie 00

  mówił prawdę to do ************ a tłumaczą, że on sam zrezygnował. Oczywiście ma rację, bo ministrowie zdrowia od lat mają daleko gdzieś służbę zdrowia, dbają o siebie

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!