« Powrót do artykułu

Dworczyk: PiS przedstawi program na przełomie sierpnia i września

PiS program na kolejną kadencję przedstawi na przełomie sierpnia i września - zapowiedział szef KPRM Michał Dworczyk. W warstwie ideowej nie będzie rewolucyjnych zmian - naszym celem nadal będzie godność człowieka; będziemy starali się budować państwo solidarnościowo-republikańskie - dodał.

Michał Dworczyk

autor: Andrzej Grygielżródło: PAP

Michał Dworczyk

statystyki

Komentarze (3)

 • PiSowskaGodność(2019-07-10 10:12) Zgłoś naruszenie 20

  W sądzie we wrześniu 2018 roku złożyłem sprawę o zapłatę. Termin mam na sierpień 2019 pierwsza rozprawa. 11 miesięcy, a więc prawie rok czekania na pierwszą rozprawę. W szpitalach kolejki, w sądach kolejki. Niestety nie mogę wyjechać za granicę. A tym co mówią, że jak było za PO, to odpowiem, że nie wiem. Działalność gospodarczą założyłem w 2016 r. jak jeszcze byłem na studiach. A więc godnie czekam w kolejce.

  Odpowiedz
 • PacjentX(2019-07-10 10:09) Zgłoś naruszenie 20

  Godność to ja widzę, kiedy czekam w kolejce do szpitala. Nieważne kto rządzi. O godności będzie mógł mówić tylko ten kto skutecznie zreformuję służbę zdrowia.

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2019-07-12 10:55) Zgłoś naruszenie 00

  Plan prosty i krystaliczny: PiS rządzi, najlepiej mają o i sami i ich przydup....., trwają dyskusje co by tu jeszcze można w tym kraju *********** Inflacja ma się dobrze, a nawet rzekłbym że coraz lepiej..... 😁

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!