« Powrót do artykułu

Trump zgodził się na atak na Iran, ale potem go odwołał

Prezydent USA Donald Trump zatwierdził przeprowadzenie ataków na cele w Iranie po zestrzeleniu amerykańskiego drona zwiadowczego, ale na wczesnym etapie tej operacji kazał ją odwołać - podał "New York Times", powołując się na źródła w administracji USA.

Donald Trump

autor: JIM LO SCALZOżródło: PAP/EPA

Według USA do zestrzelenia doszło w międzynarodowej przestrzeni powietrznej nad cieśniną Ormuz, według Iranu miało to nastąpić nad jego wodami terytorialnymi.

statystyki

Komentarze (3)

 • green (2019-06-21 11:12) Zgłoś naruszenie 01

  Widocznie wszystkie Donaldy tak maja - duzo gadaja,malo robia.

  Odpowiedz
 • playboy szaleje(2019-06-21 12:57) Zgłoś naruszenie 00

  Czy to jest ten psychopata co rozpęta III wojnę światową ?

  Odpowiedz
 • Ewiak Ryszard(2019-06-21 10:38) Zgłoś naruszenie 02

  Na razie Niebo powstrzymuje wiatry wielkiej wojny. Pisał o niej już Mojżesz: "I okręty od strony Kittim [z Zachodu (US Navy)] i utrapią Aszszura [Rosję] i utrapią Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24). To będzie samobójcza misja. Ta armada po wypełnieniu zadania, nie powróci do domu. Tym razem będzie to wojna światowa nie tylko z nazwy. Pokój będzie zabrany z ziemi. To będzie wzajemna rzeź. Użyty będzie „wielki miecz” (Objawienie 6:4). Jezus tak go scharakteryzował: „φοβητρα τε και σημεια απ ουρανου μεγαλα εσται” – „budzące postrach także i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą” (Łukasza 21:11, 1550 Stephanus New Testament). W wielu starożytnych manuskryptach tekst ten kończy się zwrotem: „και χειμωνες” – „i mrozy”. Peszitta aramejska: „וסתוא רורבא נהוון” – „i mrozy wielkie będą”. My to dzisiaj nazywamy zimą nuklearną. W Marka 13:8, zaraz po słowach: „będą niedobory żywności” są także słowa: „και ταραχαι” – „i nieporządki” (1550 Stephanus New Testament). Aramejska Peszitta: „ושגושיא” – „i zamęt”, (zamieszanie) o stanie porządku publicznego. Z powodu użycia tej broni wystąpią także znaczne wstrząsy, braki żywności i epidemie wzdłuż i wszerz regionów (Łukasza 21:11). To nie będzie Armagedon. Wszystko to będzie "początkiem bólów porodowych" (Mateusza 24:8). Wcześniej będziemy świadkami powrotu, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a).

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!