« Powrót do artykułu

Ziobro: Kara bezwzględnego dożywocia ma trwale eliminować najbardziej okrutnych morderców

Kara bezwzględnego dożywocia ma eliminować na trwałe tych najbardziej okrutnych morderców, którzy stanowią i będą stanowić zagrożenie, zwłaszcza dla bezbronnych dzieci – podkreślił w poniedziałek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, nawiązując do wprowadzonych przez Sejm zmian w Kodeksie karnym.

Zbigniew Ziobro

autor: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazetażródło: Agencja Gazeta

Zbigniew Ziobro

statystyki

Komentarze (4)

 • zniesmaczony(2019-06-17 14:38) Zgłoś naruszenie 32

  Kolejne kłamstwo i kolejne żerowanie na niewiedzy ludzi. Jeśli ktoś się nie nadaje do warunkowego przedterminowego zwolnienia to go prostu nie dostaje. Nie potrzeba do tego kary w oczywisty, wielokrotnie potwierdzany sposób sprzecznej ze zobowiązaniami międzynarodowymi Polski oraz własną Konstytucją.

  Odpowiedz
 • abcd(2019-06-17 21:44) Zgłoś naruszenie 20

  Troska przeciwników kary śmierci o życie niewinnego człowieka to tylko propagandowy slogan. Nie wierzysz? Przeczytaj: "Lepiej, aby zginęło stu niewinnych, niż gdyby jeden winny miał zginąć".

  Odpowiedz
 • Trwała eliminacja(2019-06-18 09:01) Zgłoś naruszenie 00

  to kara śmierci a dożywocie to kosztowny wrzód na d.... społeczeństwa .

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2019-06-17 17:43) Zgłoś naruszenie 01

  Wielka Brytania jest poza UE, panie ministrze. Może niedługo, ale jednak.! Problem jedynie w tym aby tych najokrutniejszych nie obejmowały upolitycznione amnestie " okolicznościowe" i warunkowe zwolnienia. A może by metodą amerykańską, znieść dożywocie a za okrucieństwo dokładać dodatkowo po 30 do 50 lat.?..... 😁

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!