« Powrót do artykułu

Zaremba: To nie pisany w sierpniu program opozycji, a jakiś kataklizm może popchnać do przodu jej liderów [OPINIA]

Politycy liberalnej opozycji uciekają w martyrologię albo w decentralizację państwa, bo nie umieją rozwiązać zasadniczego dylematu: jak piętnować rozdawnictwo, obiecując jeszcze więcej, a niczego nikomu nie odbierając.

Piotr Zaremba fot. Darek Golik

autor: Darek Golikżródło: Dziennik Gazeta Prawna/Inne

Piotr Zaremba fot. Darek Golik

statystyki

Komentarze (5)

 • Mecenas(2019-06-14 08:53) Zgłoś naruszenie 90

  Zdumiewające, że najbardziej "rozdawnictwo" krytykują Ci, co od lat żyją na koszt państwa...., Panie Zaremba - proszę zajrzeć w swój życiorys....

  Odpowiedz
 • Bert(2019-06-15 15:15) Zgłoś naruszenie 61

  redaktorku, politykierzy totalitarnej opozycji są politycznymi trupami w POsuniętym stanie rozkładu już od 2016r., tylko tacy jak ty i cała reszta liberalno-lewackiej propagandowej międzynarodówki nie raczyliście tego dostrzec, myśląc, że technikami manipulacji społecznej, tsunami hejtu i fejku będziecie w stanie utrzymać elektorat w stanie dezorientacji i utrzymać przy władzy tą padlinę.

  Odpowiedz
 • Kraaaa(2019-06-14 18:03) Zgłoś naruszenie 11

  Kim jest ten krytykant ??? Usiłuje obiektywnie A raczej "obiektywnie" zdeprecjonować wszystko poza prawactwa. Do kogo chciał trafić ???

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • i tak mi(2019-06-14 13:28) Zgłoś naruszenie 11

  liczę ze PIS przed wyborami skończy z programem 500+, wstrzyma wypłaty emerytur emerytom-darmozjadom, zlikwiduje państwowe szkoły i przedszkola, sprywatyzuje służbę zdrowia i sprzeda cokolwiek jeszcze zostało a opozycja przyklaśnie programowi "o dalszy wzrost dobrobytu narodu"

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!