« Powrót do artykułu

Szymański: Hazard Tuska przyniósł porażkę opozycji [WYWIAD]

- Nie wiem, czy wystawianie kandydata na jakiekolwiek stanowisko w Unii byłoby celowe. W UE polscy politycy pełnili ostatnio eksponowane funkcje - mówi Konrad Szymański, wiceszef Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Konrad Szymański

autor: Hanna Bardożródło: PAP

Konrad Szymański

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • OSKAR(2019-06-12 10:35) Zgłoś naruszenie 30

  Hazard Tuska to się rozpoczął w momencie, kiedy zgodził się słupować w Polsce jako premier (albo nawet wcześniej).

  Odpowiedz
 • Kuba(2019-06-06 10:02) Zgłoś naruszenie 31

  Tusk za słowa o okradzionych przyszłych emerytach zatrudnionych w szkodliw i nieb warunkach pracy "cieszcie się że mieliście pracę "i jak się będziecie o to się sadzić to podniesiemy koszty sądowe co uczynił" powinien mieć Trybunał Stanu i wisieć.

  Odpowiedz
 • Niemiec(2019-06-06 11:59) Zgłoś naruszenie 31

  Szczerze, to 4 lata plucia opozycji na forum europejskim nie przyniosło opozycji zwycięstwa, ale bardzo pogorszyło położenie Polski.

  Odpowiedz
 • Karolek(2019-06-06 11:44) Zgłoś naruszenie 22

  Szymański, chcesz żeby cię traktowano poważnie? Zachowuj się poważnie i wypowiadaj się odpowiedzialnie, a nie i nie rzucaj określeń niczym nie uzasadnionych, bo wychodzisz na pisowca / amebę /.

  Odpowiedz
 • socjolog(2019-06-06 09:56) Zgłoś naruszenie 12

  Teza tak samo zasadna jak teza, że udział Kaczyńskiego w kampanii PiS umniejszył wynik - przecież zawsze Kaczyński był chowany na czas kampanii, zatem bez jego udziału wynik PiS zapewne byłby wyższy... Bez badań takie tezy są po prostu wyssane z palca autora tezy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!