« Powrót do artykułu

Wróbel: Jeszcze jeden przedwyborczy absurd [OPINIA]

Jeżeli państwo Morawieccy doszli do majątku w nie dość poprawny etycznie sposób, powinni być ścigani po sądach, nie mówiąc o łamach prasy. Jeżeli zostali obwinieni, a dowody (jak to się dzisiaj elegancko mówi: twarde) nie zostaną przekonująco podane – mają prawo do sądowej wygranej. A co do dowodów miękkich, ich efekt – czy nam się podoba, czy nie – oceniać będą wyborcy.

Jan Wróbel

autor: Wojtek Gorskiżródło: DGP

Jan Wróbel

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

  • green(2019-05-24 13:34) Zgłoś naruszenie 414

    Zazdroscisz Morawieckiemu ze jest bogaty ?! Nie ukradl tylko zaiwestowal. Wara wam od tego. Moze was "kupic i sprzedac" jak bedzie chcial. Uwazajcie bo stac go na najlepszych prawnikow.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • j.(2019-06-01 16:52) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem sceptyczny co do zasadności tych wszystkich oświadczeń majątkowych, jeśli ma to działać antykorupcyjnie, bo przecież jeśli ktoś rzeczywiście bierze łapówki, to chyba nie jest taki głupi, żeby tak zdobyte pieniądze wpłacać na swoje konto w banku i następnie wykazywać w oświadczeniu majątkowym, no nie?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!