« Powrót do artykułu

Broniarz apeluje do nauczycieli o udział w strajku. "Mamy wspólny cel: poprawę sytuacji materialnej nauczycieli"

ZNP wystosował apel do wszystkich nauczycieli i pracowników niebędących nauczycielami, którzy pracują w szkołach, o włączenie się i uczestniczenie w strajku – powiedział we wtorek szef Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz.

strajk nauczycieli 2

autor: fot. Jakub Wlodek Agencja Gazetażródło: Agencja Gazeta

Broniarz zaznaczył, że ZNP wystosował apel do wszystkich nauczycieli i pracowników niebędących nauczycielami, którzy pracują w szkołach, o włączenie się i uczestniczenie w strajku.

statystyki

Komentarze (4)

 • Gdzie tu uczciwość(2019-03-20 09:17) Zgłoś naruszenie 51

  PZPRowski kiedyś ZNP i wszystko jasne. Za POstkomuny siedzieli cicho i przez lata żarli szczaw jak im kazał PO-PSL nie dając żadnych podwyżek, a dziś niszczą to co Polska osiągnęła dzięki PIS i uczciwym Polakom. Nie wierzcie Komuszym prowokatorom.

  Odpowiedz
 • Gra strajkiem - Co myśli rząd o reformie oświaty? (2019-03-19 16:07) Zgłoś naruszenie 21

  Ludzie łatwo poddają się socjotechnice, ale kto widzi szerzej ten nie uwierzy, że rządzącym zależy na oświeconych Polakach i szacunku do Polskich nauczycieli . Skoro premier nie szanuje polskiej publicznej szkoły i wysyła swoje dzieci do prywatnej to pokazuje światu stosunek do polskiej oświaty i reformy minister Z>Zbliżające się wybory to powód strajku nauczycieli. ZNP i minister Z. są reżyserami przedstawienia. Pajacykami na sznurkach jak od czasów zaborów są nauczyciele. Nikt ich nie docenia, ale wszyscy oceniają i wymagają. Pieniądze na uchodźców, na 500 + i wysokie podwyżki dla milicji=policji też się znalazły. Ale pensje nauczycieli są hasłem przewodnim i odwróceniem uwagi od wszystkich afer rządzących i ich kolesi. Strajk nauczycieli ma zająć uwagę opinii publicznej i odwrócić od wszystkich przekrętów. Nikt już nie interesuje się HG... i jej wyłudzonymi pieniędzmi za skradzioną kamienicę itd, ani działaniami prezesa z budową na Srebrnej.

  Odpowiedz
 • syzyfowe prace(2019-03-19 15:29) Zgłoś naruszenie 25

  Nasza szkoła za strajkiem.

  Odpowiedz
 • Ustawka znp i minister Z>>>>(2019-03-20 07:11) Zgłoś naruszenie 02

  Kiedys tez strajkowali i Walesa dyrygowal na taczkach. Wladzy jest potrzebny ten strajk nauczycieli aby zmienic przepisy i zabrac karte nauczyciela

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!