« Powrót do artykułu

Wygrali głosujący na "nie". Na jakich zasadach odbędzie się brexit?

Dziś Izba Gmin ma zdecydować, czy Zjednoczone Królestwo zdecyduje się na twardy rozwód bez porozumienia z Unią Europejską, a jeśli tak, to kiedy do niego dojdzie. Alternatywą jest wydłużenie okresu przejściowego. 

Theresa May

autor: UK PARLIAMENTARY RECORDING UNIT HANDOUTżródło: PAP/EPA

Theresa May

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Inspektor Pracy o ******* Europy Donaldzie T.(2019-03-13 08:04) Zgłoś naruszenie 95

  .........Tusk chciał Ich olać . Nawoływał "zignorujcie to -Ich" .--Podobnie zrobił w POlsce z 3 mln podpisów o Wiek Emerytalny-wrzucił do kosza -olał! ........To tylko w Polsce jest możliwe aby życiowy nierób, pijak i ćpunek , słowem chłystek parający się od czasu do czasu jakimś zajęciem ,gdy został Premierem mógł publicznie ogłosić a reszta nierobów sejmowych z PO i PSLu go poprzeć , ” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " ale pracujących od 15 r życia wynaturzony cwaniaczek zmuszał do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w soboty i święta bez dni zamiennie wolnych jak to kiedyś bywało i pracy w szkodliwych oraz nieb warunkach..Powiedział także Im ”Cieszcie się że mieliście prace „-on nic nie umiał -to jej nie miał. Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" - i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS. A reszta jak Kopaczka ,ponoć lekarka mu wtórowała chociaż powinna wiedzieć”,Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą—tacy ludzie nie tylko nie dożywają obecnych emerytur a dożywszy żyją może rok/dwa na nich .Oni też często są zwalniani z pracy i chodzą po śmietnikach za chlebem „.I dlatego Oni POwinni odpowiadać karnie!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Picie wody w Szczawnicy a szczanie w piwnicy(2019-03-13 08:53) Zgłoś naruszenie 42

  Wiecie czym się różni PiS od PO --PiS to „picie wody w Szczawnicy” czyli dobro, PO to „szczanie w piwnicy” czyli smród i zarazki.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • o(2019-03-13 09:16) Zgłoś naruszenie 10

  w telewizji pokazywali, że u nich to nawet psy strajkowały w sprawie brevitu

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!