« Powrót do artykułu

Brexit: Jeżeli nie 29 marca, to kiedy? Możliwe scenariusze

Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej jest nadal przewidziane na 29 marca. Bruksela już wstępnie się zgodziła na przesunięcie terminu opuszczenia Wspólnoty. Zarówno dla Zjednoczonego Królestwa, jak i dla Unii byłaby to okazja na przemyślenie brexitu na nowo. 

brexit3

żródło: ShutterStock

Przedłużenie terminu rozstania się z Unią może doprowadzić do tego, że Wielka Brytania skorzysta z prawa jednostronnego wycofania się z decyzji o opuszczeniu Unii i pozostanie we Wspólnocie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (6)

 • Wojtek(2019-03-03 23:19) Zgłoś naruszenie 123

  Ocean głupoty ciągle podnosi swój poziom i w końcu zatopi nas tak, jak Brytyjczyków. Oni jeszcze dłużej niż my uprawiali eurowstręt. Era powszechnego zidiocenia. Populizm to wykwit tego ogólnego zidiocenia: Brexit, PiS, Salvini i DeMaio, Orban, Trump, Erdogan. Albo po prostu gigantycznych pieniedzy z kremla

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Witek(2019-03-04 05:15) Zgłoś naruszenie 62

  Niech wreszcie wyjda i mamy swiety spokoj! Juz mnie ten w te i wewte idzie na nerwy! Albo chca ten Brexit , albo nie, jak chca , no to driga wolna. Angole niby chca, ale tak nie calkiem! Niech sie zdecyduja, bo albo woz, albo przewoz. Tak niezdecydowani to oni w historii nigdy nie byli, nawet Indie szybciej opuscili!

  Odpowiedz
 • polak(2019-03-04 14:20) Zgłoś naruszenie 37

  Jeszcze do zidiocenia należy dodać PO !!

  Odpowiedz
 • gostom(2019-03-03 20:54) Zgłoś naruszenie 27

  Słynne wypowiedzi szarlatanów z EU: Juncker: "Kiedy sprawy stają się poważne, musisz kłamać." Juncker: "Decydujemy o czymś, następnie umieszczamy w pokoju i czekamy chwilę, co się stanie. Jeśli nie ma głośnego krzyku i żadnych powstań, ponieważ większość nie rozumie, co zostało postanowione, następnie kontynuujemy - krok po kroku, dopóki nie będzie powrotu. "

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!