« Powrót do artykułu

Liderzy partii podpisali deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej

Liderzy PO, PSL, Nowoczesnej, SLD i partii Zieloni podpisali w niedzielę deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej. Wspólnie lepiej zadbamy o interesy Polek i Polaków w UE, uniemożliwimy wyprowadzenie Polski z Unii, zbudujemy dla Polski miejsce wśród głównych sił europejskich – zadeklarowali.

 • Liderzy PO Grzegorz Schetyna, PSL Władysław Kosiniak Kamysz, Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, SLD Włodzimierz Czarzasty oraz współprzewodniczący Zielonych Małgorzata Tracz i Marek Kossakowski podpisali w niedzielę deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej.
statystyki

Komentarze (6)

 • Gość(2019-02-24 10:18) Zgłoś naruszenie 123

  Dokładnie silna Polska ale bez Was, wy już pokazaliście na Was stać przez 8 lat i wcześniej. Nic tylko okradać ludzi....

  Odpowiedz
 • sorry(2019-02-24 11:07) Zgłoś naruszenie 61

  Front Jedności Narodu -reaktywacja.

  Odpowiedz
 • j.(2019-02-24 11:01) Zgłoś naruszenie 61

  Niestety opozycja chyba w dalszym ciągu nie rozumie, w co tu się gra i brnie w nic nie dające jej działania, takie jak np. kolejne jakieś idiotyczne wotum nieufności, albo wykrzykiwanie z mównicy sejmowej mocnych słów o niszczeniu demokracji, czy też w obronie niezależności sądów, a Kaczyński siedzi i się z nich śmieje, albo ogląda atlas kotów, bo dobrze wie, że jego wyborcy mało się przejmują demokracją, czy też niekompetencją jakiegoś ministra, a za to bardzo lubią dostawać coś do kieszeni! Tu trzeba zrobić coś, żeby Kaczyński odłożył atlas kotów i powiedział: „Panie Marszałku, ja bez żadnego trybu, proszę mi tu natychmiast przerwać obrady, bo dzieje się coś na co nie byliśmy przygotowani i musimy się pilnie naradzić!” Ale opozycji na to nie stać! Oni są niezwykle przewidywalni, działają według schematów i zdają się nie widzieć tej oczywistości, że NIC IM TO NIE DAJE, BO POPARCIE DLA PARTII RZĄDZĄCEJ JEST CIĄGLE NA POZIOMIE ZBLIŻONYM DO TEGO, JAKIE BYŁO W PAŹDZIERNIKU 2015! Mówiąc brutalnie: Jak jedziemy małym Fiatem, a z przeciwka jedzie ruski czołg, to idiotyzmem jest dodawanie gazu i jechanie „na czołowe”, bo wiadomo, czym się to skończy. Opozycja niestety „dodaje gazu” np. zgłaszając kolejne wotum nieufności i oczywiście przegrywa, a tu trzeba znaleźć sposób, trzeba, mówiąc po staropolsku „zażyć z mańki”, trzeba umieć zabrać Kaczyńskiemu te kilka, czy może nawet kilkanaście procent wyborców, którzy nie należą do tzw. twardego elektoratu (szacowanego na 20-25%), trzeba umieć tych ludzi przekonać do siebie. Dlatego uważam, że raczej na pewno zmiana władzy nastąpi, ale... dopiero w 2023 roku! Może do tego czasu powstaną nowe partie, może wyborcy wreszcie zrozumieją, że rozdawnictwo jest kiepskim pomysłem na poprawienie dobrobytu, a nieuchronne spowolnienie, czy może nawet kryzys gospodarczy jak zwykle obniży notowania tym, którzy rządzą.

  Odpowiedz
 • realista(2019-02-24 10:55) Zgłoś naruszenie 310

  Brawo - tak trzymać ! w koalicji siła - bądżcie konsekwentni również do jesiennych wyborów .

  Odpowiedz
 • Piotr(2019-02-24 13:36) Zgłoś naruszenie 30

  Timur i jego drużyna,

  Odpowiedz
 • Bert(2019-02-24 19:15) Zgłoś naruszenie 10

  Zestaw firmowy - historycznośmietnikowy

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!