« Powrót do artykułu

Sasin: Nc nie wskazuje, że szczyt V4 w Izraelu miałby zostać odwołany

 Sprawa rzekomej wypowiedzi premiera Izraela Benjamina Netanjahu została wyjaśniona; nic nie wskazuje, że szczyt liderów państw Grupy Wyszehradzkiej w Izraelu miałby zostać odwołany - podkreślił w niedzielę szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Jacek Sasin

autor: Fot. Patryk Ogorzalek Agencja Gazetażródło: Agencja Gazeta

Wobec oczekiwania strony polskiej w piątek po południu oświadczenie opublikowała Kancelaria Premiera Izraela. "Podczas rozmowy z dziennikarzami premier Netanjahu mówił o Polakach, nie polskim narodzie ani państwie. Jego wypowiedź została błędnie zrozumiana i zacytowana w prasie, i została później poprawiona przez dziennikarza, który był autorem pierwotnego zniekształcenia" - czytamy w stanowisku izraelskim.

statystyki

Komentarze (5)

 • KORYTO PLUS(2019-02-17 12:39) Zgłoś naruszenie 80

  Co za brak godnosci, pluja im w twarz a ci udaja, ze to deszcz.

  Odpowiedz
 • Nie z tej bajki(2019-02-17 12:54) Zgłoś naruszenie 50

  Nasi " wodzowie " nie mają za grosz honoru !!! Jaki jest powód ,żeby tak przed innymi się upodlić ? Nie widzę żadnego powodu ,żeby na nich głosować w najbliższych wyborach / do E.P./ jak i na jesieni/ sejmu ,senatu/ . Jeżeli sami się poniżacie - nie poniżajcie narodu który temu jest przeciwny .

  Odpowiedz
 • EWA(2019-02-17 17:10) Zgłoś naruszenie 30

  A dlaczego nikt nie pyta, po co szczyt V4 ma być w Izraelu??? C o Izrael ma do V4?

  Odpowiedz
 • Sygnatariusz(2019-02-17 17:23) Zgłoś naruszenie 20

  Kim oni są, ci "nasi" rządzący? Kto ich wysterował na "naszą" władzę i reprezentację? Co będzie z Polakami pod władzą myszek bezcharakternych, pozbawionych honoru i czci marionetek? Wydaje się że pod takimi rządami zostaniemy nawozem historii o mentalności szabesgoja potrzebnego do sprzatania i wywożenia gumna wydalanego przez lepsze kasty i wybrane narody ! Jak nie otrzeźwiejemy, nie bedziemy sie organizowac przeciw politycznym szbrawcom to w dwa pokolenia tak się stanie.

  Odpowiedz
 • biolog(2019-02-17 18:49) Zgłoś naruszenie 10

  Mistrzu sasin - podpowiadam ....to jest szczyt ale waszej g ł u p o t y . Dlatego zachowujecie się jak goły , mały Jasio w pokrzywach.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!