« Powrót do artykułu

Dulkiewicz o zbiórce na Europejskie Centrum Solidarności: Kwota jest ogromna, to prawdziwa solidarność

Kwota zebrana do tej pory w zbiórce społecznej na Europejskie Centrum Solidarności jest ogromna; to prawdziwa solidarność - oceniła w piątek p.o. prezydenta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Podała też, że wiceszef MKiDN Jarosław Sellin zrezygnował z członkostwa w Radzie ECS.

Aleksandra Dulkiewicz

żródło: ShutterStock

Aleksandra Dulkiewicz

statystyki

Komentarze (3)

  • green(2019-02-02 09:54) Zgłoś naruszenie 53

    Centrum Solidarnosci w Gdansku stalo sie Centrum Lewackiego Oporu przed Naprawa Spoleczenstwa i nie ma nic wspolnego z Solidarnoscia. Jak w wypadku Platformy Obywatelskiej tak i w wypadku Centrum Solidarnosci w Gdansku, lewactwo przejelo stopniowo i zdominowalo kierowanie tymi osrodkami. PO juz tez nie jest tym poczatkowo pluralistycznym ugrupowaniem tylko zgola lewacka spolecznoscia.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • gośc(2019-02-28 10:29) Zgłoś naruszenie 00

    sami gdańszczanie sa sobie winni ,głupota nie boli ale skutki jej sa oplakane Bielmem im zaszły oczy więc nie widza jak jest , czy ludzie z sercem Solidarności stoja za ECS? nie trzeba odpowiadac ,widać to gołym okiem , ale widocznie z daleka widac lepiej Poza tym chciałbym zobaczyc te przelewy na ECS , okaże sie , że najwięcej dali bezrobotni i nieboszczycy

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!