« Powrót do artykułu

Schetyna: Intensywność postępowań przeciwko Adamowiczowi wzrosła przed wyborami

 Intensywność postępowań prowadzonych przeciwko Pawłowi Adamowiczowi wzrosła przed wyborami samorządowymi, gdy spodziewano się, że będzie kandydatem PO na prezydenta Gdańska - powiedział w środę lider tej partii Grzegorz Schetyna. Uważałem, że będzie ofiarą politycznej zemsty - dodał.

Grzegorz Schetyna

żródło: ShutterStock

Schetyna zapytany, czy namawiał Aleksandrę Dulkiewicz do startu w wyborach, zaznaczył, że rozmawiał z nią wielokrotnie i "gorąco trzyma za nią kciuki". "Uważam, że jest najlepszą osobą na to stanowisko, i wierzę, że i ta kampania - czy ten czas przed wyborami - i ta prezydentura będzie godna jej poprzednika, Pawła Adamowicza" - podkreślił.

statystyki

Komentarze (7)

 • green(2019-01-23 21:20) Zgłoś naruszenie 120

  Teraz go bronisz a przed wyborami podlozyles mu tzw. swinie

  Odpowiedz
 • waldemar64(2019-01-23 23:54) Zgłoś naruszenie 70

  P. Schetyna to wielki polityk, co do tego nie najmniejszej wątpliwości, co potwierdzają sondaże. Wnioski : nie popieramy P. Adamowicza ale zawierucha musi być.

  Odpowiedz
 • kp(2019-01-24 07:49) Zgłoś naruszenie 50

  Grzesiu w oparach absurdu.....

  Odpowiedz
 • waldemar64(2019-01-23 23:59) Zgłoś naruszenie 51

  I zapomniałem, jedyna strona gdzie nie ma tzw mowy nienawiści, tylko możliwość normalnej obywatelskiej wypowiedzi. Dlaczego boi się tego ONET i INTERIA ?

  Odpowiedz
 • xyz(2019-01-23 22:30) Zgłoś naruszenie 50

  Proszę nie atakować przewodniczącego Schetyny. Sytuacja jego jako szefa przegranej partii rządzącej i aspirującej do jej odzyskania jest bardzo trudna. Nie da się praktycznie nic przewidzieć. Tak jak nie przewidziano sprawy z wystawieniem kandydata Jarosława Wałęsy przeciwko Adamowiczowi. Tu niewątpliwie doszło do kompromitacji przewodniczącego Schetyny. Mówi się , że jest dobrym strategiem, organizatorem. Ale to też nie do końca prawda. Partia, której przewodzi nie posiada programu, wyznaczonych kierunków działania oprócz określenia, ze jest totalną opozycją i podejmuje totalne działania wobec rządzących. Ulica, zagranica kopnstytucja sądownictwo, wszechobecny chaos już nie działają. Tylko zaprzyjażnione media na siłę organizują dla opozycji zastępcze tematy.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • czytelnik(2019-01-24 09:02) Zgłoś naruszenie 40

  przykro że zginął, ale przecież nie był święym

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!