« Powrót do artykułu

Wróbel: Obalić POPiS [OPINIA]

W ostatni wtorek aktorka wygłaszająca w przedstawieniu „Klątwa” monolog na temat zabójstwa Jarosława Kaczyńskiego powiedziała, że tego fragmentu „dziś nie będzie”, bo w świetle tego, co stało się w Gdańsku… Mam z „Klątwą” swoje porachunki, ale w dobrej wierze je zawieszam. Jeśli nie przesadzam z własną interpretacją tego wydarzenia, to ktoś Od Nich pomyślał, że słowa o szukaniu zabójcy szefa PiS, zawierające niejako usprawiedliwienie przekuwania emocji w czyn, wybrzmią jak usprawiedliwienie zabójstwa. Oraz że jest jakiś, trudny do zdefiniowania, związek między tym, co się drastycznego mówi, a tym, co może się zdarzyć.

 • Jan Wróbel
 • Magazyn DGP
statystyki

Komentarze (6)

 • szyderca(2019-01-18 10:08) Zgłoś naruszenie 100

  Przykra prawda!!!! Sądy są dla ubogich kątem, a dla bogatych zabawą !!! Nad Europą jest promieniowanie zła, które nie ominęło Polski, teraz wszystko przekręciło sie o 180 stopni, obowiązuje język poprawności politycznej, społecznej , moralnej.... upadłość jak w Sodomie i Gomorze, ludzie niegodziwi narzucają styl życia i bycia ludziom sprawiedliwym i uczciwym.

  Odpowiedz
 • green(2019-01-18 11:16) Zgłoś naruszenie 82

  Jesli w tej sztuce aktorzy i rezyser nawoluja do zabujstwa Kaczynskiego to juz dawno powinni byc aresztowani i skazani.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • ja(2019-01-18 16:15) Zgłoś naruszenie 81

  PIS kryje PO, to samo bedzie gdy PO wróci do władzy bo PIS i PO pracują dla jednej i tej samej osoby . 3lata i nikogo nie wsadzili i już nie wsadzą, robią tylko Muppet Show

  Odpowiedz
 • S46(2019-01-18 17:36) Zgłoś naruszenie 64

  Tak panie Wrobel to polityk z PIS uwazal ze nalezy walic decha przeciwnika, to polityk PIS mowil o szaranczy, to mgr prof byly sedzia uwazal ze tylko sila sie liczy... wyliczac dalej. Mialem pana za czlowieka z nieco wieksz iloscia szarych komorek. Mylilem sie!!

  Odpowiedz
 • Heya(2019-01-20 19:37) Zgłoś naruszenie 10

  A dla jakiej to osoby pracują wszyscy? Oświeć nas, maluczkich

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!