« Powrót do artykułu

Sąd przekazał sprawę sędziego, który kradł sprzęt elektroniczny

Wałbrzyski sąd przekazał do Sądu Rejonowego Wrocław Krzyki sprawę sędziego Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu Roberta W., który został oskarżony o kradzieże sprzętu elektronicznego w sklepach. Do przestępstw doszło w lutym 2017 r. we Wrocławiu i Wałbrzychu.
prawo sędzia sąd

żródło: ShutterStock

W połowie października 2017 roku Sąd Najwyższy utrzymał decyzję o obniżeniu wynagrodzenia i o zawieszeniu sędziego W. "Materiał dowodowy sprawy jest porażający i przygnębiający. Wyrządza niepowetowaną szkodę wymiarowi sprawiedliwości" - mówił w uzasadnieniu tamtej decyzji sędzia SN Zbigniew Myszka.

statystyki

Komentarze (7)

 • Sędzia(2019-01-15 17:46) Zgłoś naruszenie 122

  Wstyd panie W. Jakoś nie mogę nazwać pana sędzią. Sędzia brzmi dumnie i wymaga od takich osób ponadprzeciętnej przyzwoitości, uczciwości i odporności na pokusy, którym ulegają ludzie mali. Tacy jak pan niszczą opinię o wspaniałych Sędziach i WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI z dużej litery. tacy jak pan są pretekstem czystek wśród uczciwych sędziów. Niech pan się zrzeknie stanowiska i oszczędzi wstydu sobie i Sędziom!!!!!

  Odpowiedz
 • Kacz(2019-01-15 22:25) Zgłoś naruszenie 20

  Jakiś inteligentny inaczej to pisał

  Odpowiedz
 • qwerty(2019-01-15 23:29) Zgłoś naruszenie 21

  Sędziowie w Wałbrzychu to niech się może do mysiej dziury schowają. Najpierw chcieli przekazać i wystąpili do SN. Nie wyszło. To dopiero teraz dopatrują się tego, że nie są własciwi. A sprawa oczywiście trwa. Skandal. To dopiero teraz akta ktoś tam przeczytał czy też naczelną zasadą postępowania jest tam: nie chcę prowadzić tej sprawy.

  Odpowiedz
 • Jaki sędzia ?(2019-01-15 20:41) Zgłoś naruszenie 15

  To złodziej i powinien być wydalony z palestry.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Mały Jaś(2019-01-15 20:42) Zgłoś naruszenie 06

  Promotorzy prezydenta Dudy podobno mieli się za niego wstydzić. Co należałoby zrobić z promotorami tego? Ale to nie jest problem. Problemem jest to, że sędziowie z Wałbrzycha rezygnują z niezawisłości. Wolą żeby to ktoś inny wyrokował. To niech zadzwonią do MS i spytają się jaki wyrok byłby satysfakcjonujący, jak nie wiedzą sami. Wstyd. Do Biedronki na kasę jak nie wiecie co to jest sprawiedliwość. Tam was managiery nauczą.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!