« Powrót do artykułu

Owsiak: Przy okazji WOŚP stała się rzecz okrutna i zła. Też biorę na siebie odpowiedzialność

Stała się rzecz okrutna, zła przy okazji WOŚP; jestem jej prezesem i też biorę na siebie odpowiedzialność za to - powiedział we wtorek Jerzy Owsiak odnosząc się do zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas niedzielnego finału WOŚP.

Jerzy Owsiak

autor: Radek Pietruszkażródło: PAP

Jerzy Owsiak

statystyki

Komentarze (2)

  • psychopaci są wśród nas(2019-01-15 14:48) Zgłoś naruszenie 30

    Osobiście sądzę, że psychopata miał na celowniku swoją ofiarę od dłuższego czasu. To co zrobił w niedzielę na oczach bardzo wielu osób bo jest również ekshibicjonistą. Równie dobrze tego czynu mógł dokonać w innym miejscu na dowolnej osobie takiej , którą by mu podpowiedziałaby zaburzona wyobraźnia. Smutne jest to że polska mając ponad 2 miliony biurw nie wyeliminowała psychopaty ze społeczeństwa, tym bardziej, że nie ukrywał swoich dewiacji i dzielił się z otoczeniem tym co czuje do innych ludzi. Warto przypomnieć sobie zdarzenie sprzed 3,5 roku: ....Samuel Nowakowski, który przed księgarnią w Kamiennej Górze zabił siekierą 10-letnią Kamilę usłyszał dziś wyrok dożywocia..... https://gazetawroclawska.pl/zabil-dziewczynke-siekiera-wyrok-nieslychana-zbrodnia-dozywocie/ar/10751256

    Odpowiedz
  • Pozdrawiam -Janusz.(2019-01-15 15:21) Zgłoś naruszenie 11

    Choć nie utożsamiam się calkowice z Panem Owsiakiem to On ma wielki plus. Wzbudził w narodzie i w mlodzieży Empatie do innych .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!