« Powrót do artykułu

Escape room: Ucieczka z pokoju zdrowego rozsądku

Do niedawna świat z szacunkiem patrzył na to, jak rośnie nasz pokojowo-zagadkowy biznes, ale teraz dostał komunikat: escape roomy w Polsce to śmierć. Dla prężnie rozwijającej się branży to może być nokautujący cios.

Escape room

żródło: ShutterStock

„W Niemczech wytyczne dotyczące ochrony przeciwpożarowej są wyraźnie określone. Każde miejsce przed otwarciem musi uzyskać pozwolenie, które zależy w szczególności od spełnienia kryteriów ochrony przeciwpożarowej” – napisał w specjalnym oświadczeniu związek reprezentujący branże escape roomów i gier przygodowych. „Należy podkreślić, że ochrona przeciwpożarowa w Niemczech ma bardzo wysoki standard i nie da się jej porównać z dotychczasowymi praktykami w Polsce” – brzmi ostatnie zdanie oświadczenia.

statystyki

Komentarze (2)

  • Sz@lony uciekinier(2019-01-11 20:21) Zgłoś naruszenie 42

    Wyciąganie wniosków na podstawie obserwacji grupy znajomych to zupełnie nietrafiony pomysł panie Leszku. Ja za to mogę powiedzieć, że wsród moich znajomych, każdy kto był w escape roomie, nadal nie może się doczekać kolejnych wypraw a to pewnie dzięki temu, że odwiedzili kilka naprawdę dobrych pokoi. Pozdrawiam Escepcję i QuestCage ;)

    Odpowiedz
  • jk(2019-01-13 03:16) Zgłoś naruszenie 13

    Skoro taki biznes moze sobie kazdy otworzyc i miec w ***** wyjscia przeciwpozarowe to nalezy je zamknac i przygotowac ustawe regulujacą to wszystko. Idioci z PIS mają czas na górnikow a nie mają czasu na zadbanie o bezpieczenstwo osob sie tam bawiacych?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!