« Powrót do artykułu

Morawiecki: Przyjmujemy migrantów, którzy ciężko pracują i się integrują

Premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla izraelskiego dziennika "The Jerusalem Post" oświadczył, że Polska przyjęła wielu migrantów, którzy ciężko pracują i integrują się dobrze z polską kulturą, ale nie będzie popierać modelu przyjmowania wszystkich, którzy przekroczą granicę.

Mateusz Morawiecki

żródło: ShutterStock

Morawiecki: Przyjmujemy migrantów, którzy ciężko pracują i się integrują

statystyki

Komentarze (3)

 • miko(2018-12-07 17:44) Zgłoś naruszenie 21

  Co on ********* Większość imigrantów ze wschodu to dżuma i cholera nie myśląca o pracy czy integracji. Przestępcy , oszuści i kombinatorzy - to ludzie zostający w Polszy.

  Odpowiedz
 • Yokoono (2018-12-07 17:15) Zgłoś naruszenie 21

  Skończ pier. i popatrz ilu z nich to przestępcy kryminalni. Ilu z nich jest poszukiwanych listami gonczymi. Mam nadzieję, że cały ten wasz banderowski grajdolek się zawali.

  Odpowiedz
 • wnerwiony(2018-12-07 19:06) Zgłoś naruszenie 10

  Miło wam pisać o innych ,źle czytać co piszą inni o naszych.Zawsze męty będą pierwsze ,ale trzeba je wywalać tak długo aż będzie dobrze.To jednak są ludzie bliżsi naszej kulturze i mentalności od tego tałatajstwa widocznego w " prawdziwej Europie" Generalnie nie wolno pozwalać aby powstawały państwa w państwach. Przyjezdni jeżeli zaczynają żądać dla siebie extra praw niech wyjeżdżają,zanim ich nie wyrzucimy. Musimy to zrobić,zanim oni nas po prostu zniszczą.Początki już są,nie da się ukryć tego co się dzieje .

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!