« Powrót do artykułu

Ambasador USA przy NATO: Wezwaliśmy Węgry, by nie blokowały Komisji NATO-Ukraina

Wezwaliśmy Węgry, by nie blokowały posiedzenia Komisji NATO-Ukraina i będziemy dalej je do tego nakłaniać - oświadczyła ambasador USA przy NATO Kay Bailey Hutchison.

NATO

żródło: ShutterStock

"Stany Zjednoczone z pewnością popierają Komisję NATO-Ukraina. Nalegaliśmy i nadal będziemy nalegać na Węgry, aby się temu nie sprzeciwiały. To jest ważne" - podkreśliła amerykańska ambasador na briefingu prasowym w Brukseli we wtorek, w przeddzień spotkania ministrów obrony Sojuszu Północnoatlantyckiego.

statystyki

Komentarze (1)

  • Pankracy(2018-10-03 13:28) Zgłoś naruszenie 42

    Niech rezuny zmienią prawo dyskryminujące mniejszości narodowe. Niech wprowadzą możliwość posiadania podwójnego obywatelstwa przez mniejszości narodowe. Brawo Węgry. Tylko polskojęzyczne shmaty z polskiego knesejmu poświęcają interesy Polaków na Kresach. Niech banderkołchoz najpierw dostosuje prawo do europejskiego. Ok 250 tys Bułgarów, prawie milion Polaków (rezuny skrajnie zaniżają dane o Polakach), 15-20 milionów Rosjan, 200 tys Węgrów, 100 tysięcy Rumunów i Mołdawian, Tatarzy, Ormianie, Rusini a czarne podniebienia budują państwo na banderowskiej ideologii nacjonalizmu etnicznego i dziwią się że regiony chcą się odłączyć i upaina się rozpada.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!