« Powrót do artykułu

PO: Debata w gmachu TVP tak, ale pod warunkiem spisania jej warunków

Sztab Rafała Trzaskowskiego jest skłonny zgodzić się, by debata kandydatów na prezydenta Warszawy odbyła się w siedzibie TVP; chce jednak, by najpierw szczegółowo zostały określone i spisane warunki jej przeprowadzenia tak, by wszyscy uczestnicy mieli równe szanse uczestnictwa.

Język polityki

żródło: ShutterStock

Lider stołecznych struktur Platformy Marcin Kierwiński powtórzył, że zarówno PO, jak i Trzaskowski chcą, by doszło de debaty.

statystyki

Komentarze (2)

  • Inspektor pracy(2018-10-02 14:03) Zgłoś naruszenie 01

    Pierwszy warunek ,wsadzenie Tuska za publiczne namawianie do nie placenia abonamentu RTV jak POdatku. i wysąłnie tym frajerom przez US Komorników. Warunek drugi ,wsadzenie pozostalych POmagierów do kamieniołomów aby tam dopracowali do 67 r zycia ale na nie niej niż 50 lat.pracy

    Odpowiedz
  • przerwa śniadaniowa(2018-10-02 14:39) Zgłoś naruszenie 00

    Debata powinna być transmitowana przez przynajmniej jedną niezależną telewizję. Nie włączę w TV żadnej gadzinówki. Najlepiej jak by spotkali się na "patelni" tak aby ludzie z ulicy mogli ich posłuchać na żywo. W TVPis zaraz zaczną wycinać przerabiać i manipulować przekazem i transmisja okaże się retransmisją z elementami dodanymi przez propagandzistów pokroju pereiry czy ogórek.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!