« Powrót do artykułu

Wyłudzenia VAT. „Komisja śledcza jest potrzebna. Prokuratura ma 100 tys. akt

– Chcemy dociec, kto jest odpowiedzialny – powyżej Skarbu Państwa, za wielomiliardowe wypłaty naszych pieniędzy. Prokuratura jest od łapania przestępców. Tym przestępcom ktoś wypłacił pieniądze i my tych ludzi poszukujemy. Tych, którzy wypłacili nasze pieniądze ze Skarbu Państwa przestępcom.

 • Prokuratura w tej chwili ma 100 tys. akt spraw dotyczących wyłudzeń VAT-u – około 1 mln 200 tys. kart – tak Marek Jakubik z Kukiz’15 uzasadniał w programie „O co chodzi” konieczność powołania sejmowej komisji śledczej ds. VAT.
statystyki

Komentarze (2)

 • Kpiarz (2018-09-13 10:04) Zgłoś naruszenie 10

  A pozostałe bezpodstawnie wypłacane pieniądze się już nie liczą? Np jeżeli ktoś zajmuje stanowisko do piastowania którego nie ma kwalifikacji, to nic tam nie robi i pieniądze bierze za nic, to proste. Czyli przestępcą jest ten kto mu te pieniądze wypłaca.!!! Vide - salowa po zawodówce pielęgniarskiej, kierowca prezesa, i cała rzesza kolesi z PiS-u zasiadający w radach nadzorczych spółek skarbu państwa. Tych przestępców wypłacających te pieniądze też się kiedyś rozliczy, bo to jest dokładnie to samo co z VAT.!!!

  Odpowiedz
 • Jan(2018-09-13 23:02) Zgłoś naruszenie 00

  A kiedy komisja ds nieuzasadnionego rozdawnictwa, które podzieliło społeczeństwo.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!